Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

07 maj 2012
Bezpłatne konsultacje w Gdańsku, Słupsku i Warszawie

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku, Słupsku i Warszawie - w ramach promocji "Nie możesz zajść w ciążę - sprawdź przyczynę!" - zapraszają wszystkie pary bezskutecznie starające się o potomstwo na bezpłatne konsultacje lekarskie.


Niepłodność to poważny problem, z którym boryka się coraz więcej osób w Polsce. Kluczowa dla jego rozwiązania jest własciwa diagnostyka i określenie przyczyny trudności z zajściem w ciążę, a następnie podjęcie odpowiedniego leczenia.

 

Korzystając z oferty promocyjnej INVICTA każdy Pacjent lub Para - poza bezpłatną wizytą - otrzyma podczas spotkania z lekarzem Bon Rabatowy na jedno wybrane z listy badanie diagnostyczne w cenie obniżonej o 50%.

 

Promocja trwać będzie od 2 maja do 30 czerwca. Mogą z niej skorzystać Pacjenci lub Pary, które nie korzystały z usług medycznych w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA bądź Poradni Leczenia Niepłodności INVICTA po 1 stycznia 2012 r.


Dowiedz się więcej o promocji „Nie możesz zajść w ciążę – znajdź przyczynę!”Powrót do aktualności