Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

13 kwiecień 2012
Bezpłatne konsultacje w Słupsku

W wybrane soboty pary bezskutecznie starające się o potomstwo z Pomorza Środkowego skorzystać mogą z bezpłatnych konsultacji w nowym oddziale INVICTA w Słupsku. Podczas rozmowy z lekarzem specjalizującym się w diagnostyce i leczeniu niepłodności, pacjenci będą mieli okazję, by wyjaśnić swoje wątpliwości i uzyskać potrzebne informacje.

 

Z bezpłatnych konsultacji lekarskich poświęconych problemom z zajściem w ciążę skorzystać można w soboty: 14, 21 oraz 28 marca w godzinach od 09:00 do 19:00. Podczas spotkania lekarz przeprowadzi wywiad, badanie ginekologiczne oraz - w przypadku takiej konieczności - badanie USG. Zaleci również badania, które umożliwią określenie przyczyny niepowodzeń i zaplanowanie najbardziej optymalnego sposobu postępowania. Pacjenci, którzy skorzystają z bezpłatnych konsultacji otrzymają również rabat w wysokości 50% na wybrane badania z zakresu diagnostyki niepłodności.

 

Dowiedz się więcej na temat bezpłatnych konsultacji

 

 Powrót do aktualności