Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

21 marzec 2012
In Vitro. Do Skutku. – do 31 marca

Jeszcze do 31 marca pary bezskutecznie starające się o potomstwo mogą zgłosić swój udział w programie „In Vitro. Do skutku.” Z propozycji skorzystać można w INVICTA w Gdańsku i w Warszawie. Program umożliwia – przy jednorazowej zryczałtowanej opłacie – wykonanie dowolnej liczby procedur in vitro ICSI aż do osiągnięcia pozytywnego skutku w postaci ciąży.


Program obejmuje procedury laboratoryjne (wraz z ICSI), zestaw niezbędnych badań i wizyty lekarskie podczas stymulacji, zabieg pobrania komórek jajowych (pick-up) przy znieczuleniu miejscowym, transfer zarodków oraz ekspercką opiekę medyczną na każdym etapie leczenia. Może z niego skorzystać każda para, u której brak jest przeciwskazań medycznych do przeprowadzenia zabiegu in vitro.  

Opłata za udział w Programie „In Vitro. Do skutku!” uzależniona jest od czynników medycznych. Pacjenci kwalifikowani są do jednej z czterech grup na podstawie wyników badań AMH (ocena rezerwy jajnikowej) i Fragmentacji DNA Plemników. Podczas kwalifikacji brana jest także pod uwagę historia medyczna pary.

 

W przypadku sukcesu pierwszej procedury in vitro, zryczałtowana opłata zostanie obniżona – pacjenci nie ponoszą zatem wysokiego ryzyka finansowego. Mogą też zrezygnować z udziału w programie w dowolnym momencie. Weryfikacja powodzenia „In Vitro. Do Skutku!” następuje w 12 tygodniu ciąży, czyli w momencie, kiedy ryzyko poronień ulega znacznemu ograniczeniu. Nad przebiegiem Programu czuwa Rada Naukowa, pod kierownictwem profesora dr n. med. Krzysztofa Łukaszuka.

 

Aby zgłosić swój udział w procesie kwalifikacji do Programu „In vitro. Do skutku!” w Klinice w Warszawie lub Gdańsku, wystarczy pozostawić dane kontaktowe poprzez stronę www.invitrodoskutku.pl. Konsultanci Programu skontaktują się z Pacjentami, przekażą szczegółowe informacje i ustalą dogodny termin spotkań kwalifikacyjnych. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 marca, zaś proces kwalifikacji potrwa do końca kwietnia 2012. Ilość miejsc w programie jest ograniczona.Powrót do aktualności