Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

15 marzec 2012
INVICTA Gazelą Biznesu po raz piąty

W okresie pełnym wyzwań, INVICTA już po raz piąty uhonorowana została prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym przez Puls Biznesu. We wtorek, 14 marca w gdańskim Teatrze Wybrzeże odbyła się uroczysta gala podsumowująca rok 2011 i XII edycję Programu.


Tytuł Gazeli Biznesu przyznawany jest małym i średniej wielkości firmom, które dzięki swojej reputacji, przyjętej strategii i uczciwości wobec kontrahentów  utrzymują stały dynamiczny wzrost. Co roku dziennik Puls Biznesu wspólnie ze swoimi partnerami przygotowuje ranking przedsiębiorstw, które mimo zmiennych warunków rynkowych utrzymują wysoką pozycję wśród konkurentów i zachowują transparentność swojej działalności.

 

„Tytuł Gazeli Biznesu to dla INVICTY ważne wyróżnienie. Cieszę się, że nasze partnerskie podejście i wiarygodność wobec Pacjentów oraz Kontrahentów zyskały uznanie. Wysoka pozycja w rankingu to także potwierdzenie, że działania inwestycyjne i nasza strategia, skutkująca stałym rozwojem firmy, są właściwe” – mówi Prezes INVICTA, Dorota Białobrzeska-Łukaszuk.

 

INVICTA to firma medyczna działająca na rynku od ponad 10 lat. Obecnie prowadzi Kliniki Leczenia Niepłodności, Kliniki Zdrowia Kobiety, Szpitale Chirurgii Jednego Dnia oraz Laboratoria Medyczne w Gdańsku oraz Warszawie. Od ponad roku w ramach INVICTA funkcjonuje także Klinika Anti Aging oferująca m.in. zabiegi medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej.Powrót do aktualności