Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

08 marzec 2012
Nowy oddział INVICTA w Słupsku

Pary bezskutecnie starające się o potomstwo z Pomorza Środkowego mogą już skorzystać z profesjonalnej pomocy w swoim mieście - Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA otworzyła tu nowy oddział. W słupskiej placówce pacjenci mający trudności z zajściem w ciążę będą mogli zasięgnąć porady lekarzy specjalistów, wykonać badania z zakresu podstawowej diagnostyki niepłodności i rozpocząć leczenie. Do końca kwietnia Klinika zaprasza także na bezpłatne konsultacje.


Niepłodność jest coraz powszechniejszym problemem społecznym – naukowcy szacują, że dotyka on ok. 10-15% par w wieku prokreacyjnym. W wielu przypadkach jedyną szansą na poczęcie dziecka jest specjalistyczne leczenie. Teraz na jego podjęcie mogą liczyć pacjenci ze Słupska i okolic.


W nowym oddziale INVICTA niepłodne pary będą mogły skorzystać z konsultacji oraz wykonać badania diagnozujące przyczynę problemu. Do ich dyspozycji będą doświadczeni lekarze specjaliści oraz wykwalifikowany personel medyczny. W ośrodku przyjmować będzie także profesor dr. hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk, członek rady naukowej i kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA. Pacjenci, których sytuacja wymaga zastosowania wysokospecjalistycznych procedur, kierowani będą na zabiegi do INVICTA w Gdańsku. W przyszłości w słupskim oddziale będą wykonywane zabiegi inseminacji oraz prowadzony etap stymulacji do procedury zapłodnienia pozaustrojowego.


- Nowy oddział powstał z myślą o potrzebach i oczekiwaniach pacjentów z pomorza zachodniego, a także Słupska, Koszalina i okolic. Dzięki temu będziemy w stanie na miejscu zapewnić im opiekę specjalistów i dostęp do najnowszych rozwiązań, a tym samym zaproponować skuteczne leczenie – podkreśla prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk.


Placówka mieścić się będzie przy ul. Frąckowskiego 15 w Słupsku i będzie otwarta w każdą sobotę w godzinach 09:00 – 19:00. Materiał do badań będzie można oddać w soboty miedzy 08:00 a 10:00 oraz we wtorki w godzinach porannych (07:00-10:00). Wyjątkowo 10 kwietnia (wtorek) punkt pobrań czynny będzie od 08:00 do 10:00, zaś 14 kwietnia (sobota) od 09:00 do 11:00. Do końca kwietnia br Pacjenci skorzystać mogą także z bezpłatnych konsultacji lekarskich.


Dowiedz się więcej o bezpłatnych konsultacjach.Powrót do aktualności