Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

16 luty 2012
Piątkowe rabaty w Klinice Anti-Aging

Z myślą o wszystkich osobach ceniących młody wygląd skóry, INVICTA przygotowała wyjątkową ofertę. W każdy piątek druga ampułka lub standardowa dawka preparatu użytego w zabiegach redukujących zmarszczki dostępna jest za pół ceny.


Oferta 50% rabatu dotyczy preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz zawierających toksynę botulinową typu A (m.in. Botox). Dzięki temu Pacjentka zdecydować się może na poddanie zabiegom większej liczby obszarów (np. twarz i szyja) lub intensywniejszą terapię przeciwzmarszczkową wybranego wcześniej miejsca.

 

Zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego pozwalają na kompleksowe odmłodzenie skóry, przywracają jej naturalny, zdrowy blask i jędrność. Unikalne właściwości tej substancji umożliwiają także korekcję owalu twarzy i dyskretne powiększenie ust. Jednocześnie podanie preparatu stymuluje naturalne procesy odnowy skóry.

 

Toksyna botulinowa typu A jest naturalnie występującym białkiem bakteryjnym o szerokim zastosowaniu w medycynie. W zabiegach anti-aging wykorzystywana jest głównie do redukcji zmarszczek, nierówności i bruzd. Dzięki zablokowaniu impulsów nerwowych w miejscu podania preparatu, skóra staje się wyraźnie jędrniejsza i wygładzona.

 

W ramach promocji rabat 50% na drugą ampułkę lub dawkę preparatu obowiązuje podczas jednej wizyty w Klinice.

Więcej informacji na http://www.klinikaantiaging.pl/186/piatkowe_rabaty.html

 

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA!Powrót do aktualności