Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

27 grudzień 2011
Kolejna edycja „In Vitro. Do skutku.”

W związku z dużym zainteresowaniem Pacjentów,  Kliniki INVICTA w styczniu 2012 uruchomiła kolejną edycję Programu „In Vitro. Do skutku.” Propozycja kierowana jest do niepłodnych par, którym zależy na przewidywalności finansowej leczenia i poczuciu komfortu psychicznego. Program umożliwia – przy jednorazowej zryczałtowanej opłacie – wykonanie dowolnej liczby procedur in vitro ICSI aż do osiągnięcia pozytywnego skutku w postaci ciąży.

 

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, propozycja obejmuje procedury laboratoryjne (wraz z ICSI), zestaw niezbędnych badań i wizyty lekarskie podczas stymulacji, zabieg pobrania komórek jajowych (pick-up) przy znieczuleniu miejscowym, transfer zarodków oraz ekspercką opiekę medyczną na każdym etapie leczenia.

 

Opłata za udział w Programie „In Vitro. Do skutku!” uzależniona jest  czynników medycznych i wynosi od 9.600 zł do 29.600 zł. Pacjenci kwalifikowani są do jednej z czterech grup na podstawie wyników badań AMH (ocena rezerwy jajnikowej) i Fragmentacji DNA Plemników. Podczas kwalifikacji brana jest także pod uwagę historia medyczna pacjentów (przebyte zabiegi, wiek, stwierdzona endometrioza czy poronienia).

 

Z oferty skorzystać może każda para, u której brak jest przeciwskazań medycznych do przeprowadzenia zabiegu in vitro.  

"In Vitro. Do Skutku!” to nasza odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez Pacjentów. Program  gwarantuje im wysoką skuteczność, komfort psychiczny związany ze sferą kosztów oraz wsparcie doświadczonych specjalistów. – podkreśla dr n. med. Krzysztof Łukaszuk, Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA.

 

W przypadku sukcesu pierwszej procedury in vitro, zryczałtowana opłata zostanie obniżona do kwoty 6.900zł – pacjenci nie ponoszą zatem wysokiego ryzyka finansowego. Mogą też zrezygnować z udziału w programie w dowolnym momencie – odzyskując wówczas część opłaty pomniejszonej o koszty wykonanych procedur. Weryfikacja powodzenia „In Vitro. Do Skutku!” następuje w 12 tygodniu ciąży, czyli w momencie, kiedy ryzyko poronień ulega znacznemu ograniczeniu. Nad przebiegiem Programu czuwa Rada Naukowa, pod kierownictwem profesora dr n. med. Krzysztofa Łukaszuka, monitorując jakość i bezpieczeństwo leczenia.

 

Aby zgłosić swój udział w procesie kwalifikacji do Programu „In vitro. Do skutku!” w Klinice w Warszawie lub Gdańsku, wystarczy pozostawić dane kontaktowe poprzez stronę www.invitrodoskutku.pl. Konsultanci Programu skontaktują się z Pacjentami, przekażą szczegółowe informacje i ustalą dogodny termin spotkań kwalifikacyjnych. Zgłoszenia przyjmowane będą w okresie od 1 stycznia do 31 marca, zaś proces kwalifikacji potrwa do końca kwietnia 2012. Ilość miejsc w programie jest ograniczona.

 

Zapraszamy do udziału w Programie „In vitro. Do skutku!”
Powrót do aktualności