Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

23 grudzień 2011
(Nie) tylko dla mężczyzn

Nieplodnoscmeska.org to pierwszy w Polsce portal powstały z myślą o osobach zainteresowanych problemem niepłodności męskiej. Celem serwisu jest dostarczenie wiarygodnych informacji na temat przyczyn, diagnostyki i leczenia zaburzeń płodności u mężczyzn. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.


Dedykowany panom i nie tylko, serwis nieplodnoscmeska.org w kompleksowy sposób opisuje zagadnienie niepłodności męskiej. W poszczególnych zakładkach znaleźć można ogólne informacje o skali i przyczynach problemu, materiały na temat diagnostyki i leczenia niepłodności, statystyki, porady oraz przykłady z życia wzięte. Ciekawi możliwości i najnowszych rozwiązań medycznych w serwisie znajdą także najświeższe doniesienia ze świata nauki. Redakcja rozwiewa również mity na temat płodności mężczyzn oraz wyjaśnia najważniejsze pojęcia dotyczące tego tematu.

 

- Trudności z zajściem w ciążę w 50% przypadków wynikają z tzw. czynnika męskiego. Chcemy popularyzować wiedzę na temat diagnozowania i leczenia niepłodności męskiej oraz zwiększyć świadomość społeczną dotyczącą problemu. Zależy nam na tym, by wszystkie osoby, które tego potrzebują, miały łatwy dostęp do użytecznych i wiarygodnych informacji – podkreśla Jakub Dejewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu INVICTA.

 

Portal ma intuicyjne menu i jest przyjazny dla użytkownika. W przyszłości planowane jest jego rozbudowanie i uzupełnienie o dodatkowe funkcjonalności umożliwiające zadawanie pytań ekspertom i interakcję z innymi użytkownikami. Już teraz czytelnicy mogą skontaktować się z redakcją poprzez specjalny formularz. Serwis obecny jest także na facebooku, dzięki czemu jego użytkownicy mogą wymieniać opinie i dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami.

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania serwisu niepłodnoscmeska.org!Powrót do aktualności