Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

08 grudzień 2011
Stop żylakom – bezpłatne konsultacje w Klinice Anti-Aging INVICTA

Żylaki to powszechny problem dotykający ponad połowy populacji dorosłych Polaków. Zaniedbany może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia i codziennego funkcjonowania. W środę, 21 grudnia, mieszkańcy Trójmiasta, będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich poświęconych problemowi żylaków. Wystarczy umówić się na wizytę w Klinice Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.


Żylaki czyli chorobowo poszerzone naczynia żylne pojawiają się głównie na nogach, twarzy, dekolcie, a nawet w odbycie. Do ich powstawania przyczynia się siedzący tryb życia, otyłość, brak ruchu oraz długotrwałe oddziaływanie ciepła. Czasami zmiany tego typu pojawiają się w trakcie ciąży, a także w wyniku urazu lub przebytych terapii hormonalnych. Ryzyko żylaków wzrasta wraz z wiekiem. Niektóre źródła wskazują także wpływ czynników genetycznych.

 

Choroba zazwyczaj wymaga porady lekarskiej i specjalistycznego leczenia. Dzięki nowoczesnym zabiegom laseroterapii możliwe jest skuteczne i bezbolesne usunięcie żylaków oraz osiągnięcie korzystnego efektu kosmetycznego. Po zabiegu nie zostają blizny i pacjent szybko wrócić może do normalnego funkcjonowania.

 

Bezpłatne konsultacje w Klinice Anti-Aging INVICTA mają pomóc pacjentom w określeniu podłoża i stopnia zaawansowania schorzenia. Podczas rozmowy będzie można wyjaśnić wątpliwości oraz optymalnie zaplanować dalsze postępowanie medyczne. Pacjentom doradzać będzie doświadczony lekarz chirurg, pionier nowoczesnych metod bezoperacyjnego leczenia żylaków – Wojciech Jusza.

 

Konsultacje odbędą się w dniu 21 grudnia (środa). Aby umówić się na spotkanie z lekarzem, należy z wyprzedzeniem skontaktować się z rejestracją Kliniki Anti-Aging INVICTA:

  • osobiście – ul. Rajska 10, Gdańsk, III p. CH Madison
  • telefonicznie – pod nr tel. 58 763 14 41 oraz +48 784 400 052

Dowiedz się więcej na temat nowoczesnych metod leczenia żylaków...

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z ekspertem w zakresie leczenia żylakówPowrót do aktualności