Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

06 grudzień 2011
Urodzinowy grudzień w Klinice Anti-Aging INVICTA

Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej w specjalnej, obniżonej nawet o 50% cenie proponuje swoim pacjentom Klinika Anti-Aging INVICTA. Z okazji pierwszych urodzin, poniedziałkowa promocja Happy Mondays obowiązywać będzie we wszystkie dni grudnia.


Promocja Happy Mondays to wyjątkowa oferta, umożliwiająca wykonanie wybranych zabiegów w obniżonej cenie w każdy poniedziałek. Teraz z propozycji rabatów można skorzystać przez cały miesiąc.

 

„W grudniu Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku świętuje pierwszy rok swojej działalności. Z tej okazji postanowiliśmy, że promocja Happy Mondays będzie obowiązywała przez wszystkie dni grudnia. Przed świętami i sylwestrową nocą klientki będą mogły wykonać profesjonalne zabiegi w obniżonej znacznie cenie.” – mówi Jakub Dejewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu INVICTA.

 

Grudniowa oferta obejmuje zabiegi:

  • Peelingu chemicznego Glykopeel 50 z rabatem 50%
  • Korekcji zmarszczek „Botox” z rabatem 30%
  • Wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym z rabatem 30%
  • Likwidacji przebarwień – DERMAMELAN z rabatem 20%
  • Likwidacji przebarwień – COSMELAN z rabatem 20%
  • Peelingu chemicznego Glykopeel 70 z rabatem 20%
  • Regeneris z rabatem 20%

Klinika czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-21:00 oraz  w sobotę w godzinach 07:00-15:00.

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę Kliniki: http://www.klinikaantiaging.pl/182/happy_mondays.html, pozostawić swój adres e-mail, a następnie umówić się na dogodny termin dzwoniąc do rejestracji.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty Happy Mondays!Powrót do aktualności