Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

30 listopad 2011
Promocja „Nie możesz zajść w ciążę – znajdź przyczynę” przedłużona

Do 15 grudnia pary starające się o potomstwo mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą w dziedzinie niepłodności oraz 50% rabatu na badania diagnostyczne. W związku z dużym zainteresowaniem pacjentów promocja „Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę” została przedłużona.


Spotkanie z lekarzem i badania, których celem jest określenie przyczyn trudności z zajściem w ciążę, to zazwyczaj pierwszy krok na drodze do posiadania dziecka. INVICTA po raz kolejny uruchomiła program promocyjny, który ułatwia jego postawienie.

 

W ramach akcji „Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę” pacjenci mogą – bez ponoszenia kosztów - porozmawiać o swojej sytuacji ze specjalistą w dziedzinie leczenia niepłodności oraz, w przypadku takich wskazań, wykonać bezpłatnie badanie USG. Dodatkowo otrzymują voucher, umożliwiający wykonanie podstawowych badań diagnostycznych (poziom hormonu AMH oraz ogólne badanie nasienia) w obniżonej o 50% cenie.

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać swoje zgłoszenie poprzez aplikację dostępną pod adresem:
http://www.invicta.pl/1182/bezplatne_wizyty_2011.html.

Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej jest podanie adresu e-mail. Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz szczegółowe informacje o warunkach promocji.

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji „Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę”!Powrót do aktualności