Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

10 listopad 2011
Medal Europejski dla Programu Leczenia w INVICTA

Unikalne rozwiązania, najwyższa jakość i europejskie standardy działania – Autorski Program Leczenia Niepłodności Fertility Excelence INVICTA nagrodzony został prestiżowym Medalem Europejskim. Odznaczenie przyznane zostało 9 listopada br. w Warszawie w ramach inicjatywy Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.


Medal Europejski przyznawany jest od 11 lat produktom i usługom spełniającym wymagające kryteria jakości i atrakcyjności na rynku. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja najlepszych rozwiązań oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, a także zainteresowanie krajowych przedsiębiorców standardami europejskimi i możliwościami większej aktywności na europejskim rynku.

W ocenie wniosków, komisja bierze pod uwagę specyfikę produktu lub usługi, jego innowacyjność i spójność, spełnianie wymaganych prawem międzynarodowym norm i posiadanie odpowiednich certyfikatów czy patentów. Nie bez znaczenia jest również dynamika rozwoju całej firmy, jej strategia biznesowa i uznanie dla działalności w postaci innych nagród.

 

Autorski Program Leczenia Niepłodności Fertility Excelence od 2007 roku jest z powodzeniem realizowany w Klinikach INVICTA. Rozwiązanie wyróżnia kompleksowe podejście do problemu oraz  nastawienie na skuteczność. Program łączy zaawansowaną diagnostykę laboratoryjną oraz autorską metodologię oceny badań pod kątem procesu leczenia. Korzystający z niego Pacjenci mogą już na początku terapii uzyskać informację o prawdopodobnych efektach działań medycznych oraz ich kosztach tak, by świadomie mogli podjąć decyzję o dalszych krokach.

 

„Medal Europejski dla programu Fertility Excelence to powód do dumy i potwierdzenie, że rozwijamy się we właściwym kierunku. Cieszymy się, że nasze rozwiązania zmierzające do zwiększenia skuteczności leczenia, racjonalizacji kosztów tego procesu oraz zintegrowania procedur medycznych zostały docenione” – mówi Jakub Dejewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu INVICTA.

 

Więcej informacji na temat autorskiego programu leczenia niepłodności INVICTA na stronie:

http://www.invicta.pl/1178/fertility_excellence_program.htmlPowrót do aktualności