Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

25 październik 2011
HAPPY MONDAYS w Klinice Anti-Aging INVICTA!

Nie lubisz poniedziałku? INVICTA przygotowała coś specjalnie dla Ciebie – w każdy pierwszy dzień tygodnia zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii nawet o 50% taniej! Sprawdzaj stronę internetową i korzystaj z poniedziałkowych hitów cenowych!


W ramach promocji Happy Mondays w każdy poniedziałek wybrane usługi Kliniki Anti-Aging INVICTA dostępne będą w obniżonych cenach. Informacje o wielkości rabatu (od 20% do 50%) i zabiegach, które w danym tygodniu objęte są promocją, publikowane będą na stronie www.klinikaantiaging.pl w zakładce OFERTY SPECJALNE.

 

Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować się w Klinice osobiście (III p. CH Madison, ul. Rajska 10, Gdańsk) lub telefonicznie pod numerem 58 763 14 41 albo 784 400 052 i umówić na dogodny termin w dowolny poniedziałek.

 

 

Pierwsza promocja już w najbliższy poniedziałek, 31 października – wykorzystaj 30% rabatu na korekcję zmarszczek preparatem Botox i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

 

Serdecznie zapraszamy na Happy Mondays w Klinice Anti-Aging INVICTA w Gdańsku!Powrót do aktualności