Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

03 październik 2011
INVICTA - Najlepszy Salon Piękności na Pomorzu!

Tytuł Najlepszego Salonu Piękności Województwa Pomorskiego - ELITE URODA SALON 2011 - otrzymała Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku. Nagroda przyznana została podczas Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA, które odbyły się w dniach 1-2 października w Trójmieście.


Targi URODA mają blisko 15-letnią tradycję i co roku gromadzą najbardziej aktywne środowiska działające w obszarze usług kosmetycznych, fryzjerskich, ani-aging oraz SPA.  Konkurs ELITE URODA SALON jest istotnym elementem spotkania – pozwala bowiem wyłonić gabinety świadczące najwyższej jakości usługi i wyróżniające się na rynku. W tym roku prestiżowy tytuł Najlepszego Salonu Piękności Województwa Pomorskiego otrzymała Klinika Anti-Aging INVICTA.

 

- Ta nagroda jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem i dowodem uznania dla naszych działań. Postawiliśmy na unikalne, bo prawdziwie kompleksowe podejście do dbania o urodę oraz zdrowy wygląd i to zostało docenione - podkreśla Jakub Dejewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu INVICTA. – Klinikę wyróżnia rozbudowanie oferty kosmetyki profesjonalnej i medycyny estetycznej o konsultacje czy badania lekarskie oraz usługi akupunktury. Ogromnym atutem jest także jakość i medyczny standard, potwierdzone certyfikatem Medical Excelence oraz ISO – dodaje.

 

Klinika Anti-Aging INVICTA świadczy kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej oraz laseroterapii i dermatochirurgii. Pacjenci mogą także skorzystać z konsultacji medycznych oraz zabiegów akupunktury. Klinika mieści się w CH Madison (III p.), przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku.

 

Zobacz dyplom

 

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku!Powrót do aktualności