Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

26 wrzesień 2011
Ostatnie dni kwalifikacji do Programu „In Vitro. Do Skutku!”

Jeszcze do końca września zainteresowane pary mogą rejestrować się w autorskim programie INVICTA – „In Vitro. Do Skutku!”.


Program „In Vitro. Do Skutku!” przy jednorazowej opłacie pozwala na wykonanie u Pacjentki dowolnej liczby procedur IVF-ICSI aż do uzyskania pozytywnego efektu, jakim jest ciąża. Mogą wziąć w nim udział wszystkie pary, nie posiadające przeciwwskazań do zabiegów – po przejściu procesu kwalifikacji.

 

Program „In Vitro. Do Skutku!” obejmuje: procedury laboratoryjne (wraz z ICSI), zestaw niezbędnych badań wykonywanych w specjalistycznym Laboratorium Medycznym INVICTA i wizyty lekarskie podczas stymulacji, zabieg pobrania komórek jajowych (pick-up) przy znieczuleniu miejscowym, transfer zarodków (w kolejnych próbach, także mrożonych) oraz ekspercką opiekę medyczną na każdym etapie leczenia.

 

Aby zgłosić swój udział w procesie kwalifikacji do Programu „In Vitro. Do Skutku!” wystarczy pozostawić dane kontaktowe poprzez stronę www.invitrodoskutku.pl. Pracownicy Kliniki skontaktują się telefonicznie, przekażą szczegółowe informacje i ustalą dogodny termin wizyt kwalifikacyjnych. Spotkanie z lekarzem powinno odbyć się do końca października 2011.Powrót do aktualności