Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

12 wrzesień 2011
Poradnia Urologiczna INVICTA w Warszawie

Klinika INVICTA w Warszawie od września zaprasza na wizyty konsultacyjne i zabiegi do nowo otwartej Poradni Urologicznej. Z oferty skorzystać można przy ul. Złotej 6 w Warszawie.


Poradnia UrologicznaINVICTA świadczy kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki i leczenia problemów z drogami moczowymi. Specjalistyczne badania i spotkania konsultacyjne pozwalają na skuteczne określenie przyczyn oraz dobór terapii wielu schorzeń układu moczowo-płciowego, poczynając od stanów zapalnych i kamicy dróg moczowych, na sprawach onkologicznych kończąc.

 

W ramach profilaktyki kontrolna wizyta u urologa zalecana jest wszystkim mężczyznom, którzy ukończyli 50 rok życia. Osoby, w których rodzinie wystąpiły wcześniej problemy z prostatą do lekarza powinny zgłosić się już po ukończeniu 40. roku życia.

 

Konsultacja ze specjalistą konieczna jest także w przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepokojących objawów, jak problemy z oddawaniem moczu czy ból w dole brzucha. Z porady mogą także skorzystać mężczyźni leczący się w Klinice Leczenia Niepłodności.

W ramach Poradni Dietetycznej INVICTA można skorzystać z:

  • porady i konsultacje z zakresu urologii
  • porady i konsultacje z zakresu onkologii urologicznej
  • badania USG układu moczowego
  • badania uroflowmetryczne
  • badań RTG, TK, MRI
  • badań analitycznych i mikrobiologicznych realizowanych we własnym laboratorium Medycznym INVICTA
  • zabiegi: usuwanie stulejki, biopsja jądra, wodniak jądra, usunięcie jądra, wydłużenie wędzidełka.

Poradnia Urologiczna INVICTA znajduje się w Klinice Zdrowia Kobiety INVICTA przy ul. Złotej 6 w Warszawie. Aby umówić się na wizytę należy skontaktować się z Kliniką osobiście bądź telefonicznie:

  • Rejestracja telefoniczna: tel. (22) 892 93 60; (22) 892 92 80
  • Rejestracja osobista: INVICTA, ul. Złota 6, Warszawa

Konsultacje w Poradni Urologicznej INVICTA odbywają się raz w miesiącu w sobotę, w godzinach 8:00-15:00.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!Powrót do aktualności