Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

26 lipiec 2011
Unijna komisarz w Laboratoriach Medycznych INVICTA

Komisarz unijnej Komisji ds. Badań, Innowacji i Rozwoju, P.  Maire Geoghegan-Quinn odwiedziła 21 lipca br. Centralne Laboratorium Medyczne INVICTA.


Podczas swojej wizyty w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, pani komisarz zwiedziła Laboratorium INVICTA i miała okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami z zakresu diagnostyki laboratoryjnej oraz innowacyjnymi rozwiązaniami wprowadzonymi przez firmę. Szczególnym jej zainteresowaniem cieszyło się Laboratorium Biologii Molekularnej, będące doskonałym przykładem skutecznego połączenia nauki z biznesem.

 

W trakcie wizyty Maire Geoghegan-Quinn rozmawiała także z Dorotą Białobrzeską-Łukaszuk, Prezesem Zarządu INVICTA na temat tworzenia regulacji i warunków sprzyjających innowacyjności przedsiębiorstw, a także środowisk, w których wymiana doświadczeń wspierałaby rozwój i kreatywność.

 

   

  

Źródło zdjęć: geleria Gdańskiego Parku Naukowo-TechnologicznegoPowrót do aktualności