Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

13 lipiec 2011
Zadbaj o siebie latem!

Lato to okres szczególnej troski o zdrowie i urodę. Z myślą o wszystkich osobach chcących zadbać o atrakcyjny i młody wygląd Klinika Anti-Aging przygotowała specjalną promocję. W jej ramach naklejki-pomarańczki wymienić można na rabat w wysokości 10 i 20 procent.


Bogata oferta, kompleksowe podejście, wykwalifikowana kadra  i indywidualne programy – w sezonie wakacyjnym Klinika Anti-Aging INVICTA proponuje zabiegi odmładzające, wygładzające zmarszczki, poprawiające kształt ust i owalu twarzy, redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej oraz kosmetyczne. Zapraszamy wszystkie osoby pragnące zachować młody i atrakcyjny wygląd na spotkanie z lekarzem medycyny estetycznej lub kosmetyczką – teraz z 10 i 20 procentowym rabatem.

 

Aby skorzystać z oferty, wystarczy odwiedzić Klinikę Anti-Aging INVICTA w CH Madison przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku. Pracownicy rejestracji przekażą wówczas Pacjentowi 3 naklejki-pomarańczki. Każda z nich uprawnia do uzyskania 10% rabatu. W zakresie medycyny estetycznej jednorazowo wykorzystać można jedną pomarańczkę (10% zniżki), zaś  w przypadku zabiegów kosmetycznych – dwie naklejki (20% rabatu).

 

Z promocji skorzystać można wielokrotnie w okresie do końca września 2011r.

 

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA!Powrót do aktualności