Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

08 lipiec 2011
Wygodne finansowanie usług INVICTA

Od lipca Pacjenci INVICTA w Gdańsku i Warszawie skorzystać mogą z kredytowania usług medycznych Kliniki. Oferta skierowana jest do wszystkich osób potrzebujących wsparcia finansowego w procesie leczenia. INVICTA w ramach współpracy z Bankiem PKO BP przygotowała specjalny program, umożliwiający Pacjentom uzyskanie pożyczki gotówkowej na atrakcyjnych warunkach.


Wraz z decyzją o rozpoczęciu leczenia, skorzystaniu z konsultacji lekarskich czy specjalistycznych zabiegów pojawia się konieczność zaplanowania budżetu i wydatków na ten cel. Niejednokrotnie kwestie finansowe stanowią dla Pacjentów poważną przeszkodę.

Aby ułatwić korzystanie z usług medycznych, INVICTA w porozumieniu z bankiem PKO BP przygotowała specjalny program kredytowania. Pacjenci uzyskać mogą pożyczkę finansową na cele medyczne, w wysokości od 500 do 20.000 zł. Zadłużenie można spłacać nawet przez 8 lat.

 

Do uzyskania pożyczki niezbędne są następujące dokumenty:

  • przy pożyczce do 10.000 zł oświadczenie o dochodach, 
  • przy pożyczce powyżej 10.000 zł zaświadczenie o dochodach,
  • dowód osobisty,
  • drugi dokument ze zdjęciem w przypadku Klientów spoza Banku. 

Z oferty skorzystać można w Klinice INVICTA Gdańsk, INVICTA Warszawa lub Oddziale PKO BP  w Gdyni oraz w Warszawie przy ul. Puławskiej 15, gdzie dostępne są szczegółowe informacje na temat warunków kredytu. Pacjenci mogą również spotkać się z przedstawicielem banku, po wcześniejszym umówieniu, w wybranym przez siebie miejscu. Dla osób korzystających z programu, bank przygotował także dodatkowe oferty promocyjne.

 

„Nawiązanie współpracy z PKO BP i propozycja kredytowania usług medycznych INVICTA to nasza odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez Pacjentów. Niektórym z nich ze względów finansowych trudno było do tej pory podjąć decyzję o leczeniu. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom przygotowaliśmy program, pozwalający na szybkie uzyskanie pożyczki gotówkowej, na przystępnych warunkach. Dodatkowym atutem jest wygoda w załatwieniu kwestii formalnych.” – podsumowuje Magdalena Mendel, kierownik Oddziału INVICTA Gdańsk.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty kredytowania usług medycznych w INVICTA!Powrót do aktualności