Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

01 lipiec 2011
Program „In Vitro. Do skutku!” przedłużony!

Do końca sierpnia potrwa rekrutacja do „In vitro. Do skutku!” - autorskiego programu Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA. Z uwagi na duże zainteresowanie inicjatywą, INVICTA zadecydowała o zwiększeniu liczby miejsc i przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń. Program przy jednorazowej opłacie pozwala na wykonanie u Pacjentki dowolnej liczby procedur IVF-ICSI do skutku - czyli aż do uzyskania pozytywnego efektu jakim jest ciąża.


Programie może wziąć każda para, u której brak jest przeciwskazań medycznych do przeprowadzenia zabiegu in vitro.  Dodatkowo w przypadku sukcesu pierwszej procedury in vitro, zryczałtowana opłata zostanie obniżona do kwoty 6.300zł. Para, która zdecyduje się na udział w Programie może też zrezygnować z udziału w dowolnym momencie – odzyskuje wówczas część opłaty pomniejszonej o koszty wykonanych procedur. Weryfikacja powodzenia Programu „In Vitro. Do Skutku!” następuje w 12 tygodniu ciąży, czyli w momencie, kiedy ryzyko poronień ulega znacznemu ograniczeniu. Nad przebiegiem Programu czuwa Rada Naukowa, monitorując jakość , bezpieczeństwo i efektywność procesu leczenia.

 

Program obejmuje: procedury laboratoryjne (wraz z ICSI), zestaw niezbędnych badań wykonywanych w specjalistycznym Laboratorium Medycznym INVICTA i wizyty lekarskie podczas stymulacji, zabieg pobrania komórek jajowych (pick-up) przy znieczuleniu miejscowym, transfer zarodków (w kolejnych próbach, także mrożonych) oraz ekspercką opiekę medyczną na każdym etapie leczenia.

Opłata za uczestnictwo w „In Vitro. Do skutku!” wynosi od 9.600 do 27.600 zł i uzależniona jest  od obrazu klinicznego Pacjenta. Pacjenci kwalifikowani są do jednej z czterech grup na podstawie wyników badań AMH (ocena rezerwy jajnikowej) i Fragmentacji DNA Plemników. Dodatkowo brana jest pod uwagę historia medyczna pary.  

 

"In Vitro. Do Skutku.” to  alternatywa dla par ceniących niskie ryzyko finansowe, bezpieczeństwo i poczucie komfortu psychicznego. W obliczu dyskusji o kwestiach kosztów zabiegów, proponujemy pacjentom kompleksowe rozwiązanie, gwarantujące wysoką skuteczność i ciągłość leczenia przy wsparciu doświadczonych specjalistów. – podkreśla dr n. med. Krzysztof Łukaszuk, Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA oraz Kierownik Naukowy Programu.

 

W ramach procedur, za opłatą, Pacjenci skorzystać mogą z dodatkowych, nowoczesnych procedur medycznych m. in. Diagnostyki Preimplantacyjnej PGD, która umożliwia wyeliminowanie wielu chorób genetycznych jeszcze na etapie zarodka.

 

Aby zgłosić swój udział w procesie kwalifikacji do Programu „In vitro. Do skutku.” wystarczy pozostawić dane kontaktowe poprzez stronę www.invitrodoskutku.pl. Pracownicy Kliniki skontaktują się telefonicznie, przekażą szczegółowe informacje i ustalą dogodny termin wizyt kwalifikacyjnych. Spotkanie z lekarzem powinno odbyć się do końca września 2011.Powrót do aktualności