Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

30 maj 2011
Rusza Program „In Vitro. Do skutku!”

W czerwcu Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA ponownie uruchomiła Program „In Vitro. Do Skutku!". W obliczu dyskusji o skuteczności leczenia niepłodności i finansowania in vitro pojawia się alternatywa dla par ceniących niskie ryzyko finansowe oraz poczucie komfortu psychicznego. Inicjatywa ma na celu zwiększenie dostępności polskiego społeczeństwa do nowoczesnych metod i technik leczenia niepłodności.


„In Vitro. Do Skutku!” to Program, który przy jednorazowej opłacie pozwala na wykonanie u pacjentki dowolnej liczby procedur IVF-CSI do skutku - czyli aż do uzyskania pozytywnego efektu, jakim jest ciąża. Propozycja obejmuje procedury laboratoryjne (wraz z ICSI), zestaw niezbędnych badań i wizyty lekarskie podczas stymulacji, zabieg pobrania komórek jajowych (pick-up) przy znieczuleniu miejscowym, transfer zarodków oraz ekspercką opiekę medyczną na każdym etapie leczenia.

 

Opłata za uczestnictwo w „In Vitro. Do Skutku!” wynosi od 9.600 do 27.600 i uzależniona jest  od czynników medycznych. Pacjenci kwalifikowani są do jednej z czterech grup na podstawie wyników badania AMH (ocena rezerwy jajnikowej), badania ogólnego nasienia oraz Fragmentacji DNA Plemników. Dodatkowo brana jest pod uwagę historia medyczna pary (przebyte zabiegi, wiek, choroby czy poronienia). W przeciwieństwie do poprzedniej edycji, tym razem udział w Programie może wziąć każda para, u której brak jest przeciwskazań medycznych do przeprowadzenia zabiegu in vitro.  

 

- "In Vitro. Do Skutku!” to jedyny w Polsce kompleksowy Program gwarantujący Ppcjentom wysoką skuteczność leczenia, komfort psychiczny związany ze sferą kosztów oraz ciągłość leczenia przy wsparciu doświadczonych specjalistów – podkreśla dr n. med. Krzysztof Łukaszuk, Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA.

 

W ramach dodatkowo płatnych procedur, pacjenci skorzystać mogą z nowoczesnych rozwiązań medycznych m.in. Diagnostyki Preimplantacyjnej PGD, która umożliwia wyeliminowanie wielu chorób genetycznych jeszcze na etapie zarodka.

 

Aby zgłosić swój udział w procesie kwalifikacji do Programu „In Vitro. Do Skutku!” wystarczy pozostawić dane kontaktowe poprzez stronę www.invitrodoskutku.pl. Konsultanci Programu skontaktują się z pacjentami, przekażą szczegółowe informacje i ustalą dogodny termin spotkań kwalifikacyjnych. Zgłoszenia przyjmowane będą w czerwcu, zaś proces kwalifikacji potrwa do końca lipca. Liczba miejsc w programie jest ograniczona.Powrót do aktualności