Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

05 kwiecień 2011
Przedłużamy promocję „Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę!”

Jeszcze przez najbliższy miesiąc – do 30 kwietnia - potrwa promocja na konsultacje i badania dla Par starających się o potomstwo. W Klinikach INVICTA Gdańsk oraz INVICTA Warszawa Pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej oraz wykonać badania AMH i nasienia w obniżonej o połowę cenie.


Program „Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę” INVICTA uruchomiła już po raz drugi. „Rozmowa z lekarzem oraz przeprowadzenie podstawowych badań pozwalających na postawienie diagnozy, to zazwyczaj pierwszy krok na drodze do rozwiązania problemu z płodnością. Chcemy ułatwić Pacjentom postawienie go” – mówi dr Marek Dawicki, ginekolog-położnik zajmujący się leczeniem niepłodności.

 

Bezpłatne konsultacje oraz promocyjne ceny badań obowiązywać będą do 30 kwietnia 2011 r.. Oferta dotyczy osób, które nie korzystały z usług Kliniki bądź Poradni Leczenia Niepłodności INVICTA po 1 stycznia 2011 r.

 

Aby umówić się na bezpłatną konsultację i zrealizować badanie w promocyjnej cenie, należy skontaktować się z Kliniką:

Klinika INVICTA GDAŃSK:

  • rejestracja telefoniczna: (58) 763 50 50 (70)
  • rejestracja osobista: INVICTA, ul. Rajska 10, Gdańsk   lub

Klinika INVICTA WARSZAWA:

  • rejestracja telefoniczna: tel. (22) 892 93 60; (22) 892 92 80
  • rejestracja osobista: INVICTA, ul. Złota 6, Warszawa.

Zapraszamy do Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA!Powrót do aktualności