Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

22 marzec 2011
Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę

Problemy z płodnością mogą mieć różne powody. Diagnostyka lekarska i laboratoryjna pozwala na szczegółowe określenie ich podłoża i podjęcie odpowiednich działań leczniczych.  Specjalnie dla par starających się o potomstwo INVICTA przygotowała w marcu program „Nie możesz zajść w ciążę - sprawdź przyczynę!”.


Propozycja kierowana jest do Par starających się o potomstwo. W jej ramach Pacjenci będą mogli skorzystać z bezpłatnej konsultacji lekarskiej w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA.

 

Dodatkowo, każda osoba korzystająca z konsultacji, będzie mogła zrealizować  w INVICTA wybrane badanie z 50% rabatem. Wyniki badań uczestnicy programu odczytają w Serwisie INVICTA-online natychmiast po ich walidacji w Laboratorium Medycznym INVICTA.

Program potrwa od 1 do 31 marca 2011 r.

 

O kwalifikacji do skorzystania w ramach promocji z bezpłatnej konsultacji lekarskiej decyduje kolejność rejestracji. Oferta dotyczy osób, które nie korzystały z usług Kliniki bądź Poradni Leczenia Niepłodności INVICTA po 1 stycznia 2011 r.

 

Aby umówić się na bezpłatną konsultację i zrealizować badanie w promocyjnej cenie, należy skontaktować się z Kliniką:

Klinika INVICTA GDAŃSK:

  • rejestracja telefoniczna: (58) 763 50 50 (70)
  • rejestracja osobista: INVICTA, ul. Rajska 10, Gdańsk   lub

Klinika INVICTA WARSZAWA:

  • rejestracja telefoniczna: tel. (22) 892 93 60; (22) 892 92 80
  • rejestracja osobista: INVICTA, ul. Złota 6, Warszawa.

Zapraszamy do Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA!

 

Dowiedz się więcej >>>Powrót do aktualności