Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

08 marzec 2011
Ruszyła Pomarańczowa Rewolucja!

Klinika Anti Aging przygotowała dla wszstkich Pań – z okazji ich święta – wyjatkową promocję „Pomarańczowa Rewolucja". W ramach akcji Pacjentki będą mogły skorzystać z usług placówki w cenach niższych nawet o 500 zł! Promocja trwa do 31 marca br.


Wszystkim Paniom pragnącym zachować młody i zdrowy wygląd, Klinika proponuje zabiegi odmładzające, wygładzające zmarszczki, poprawiające kształt ust i owalu twarzy oraz redukujące nadmiar tkanki tłuszczowej. W Klinice Anti-Aging wykonywane są one z zachowaniem wszystkich procedur medycznych przez certyfikowanych lekarzy specjalistów.

 

Pacjentki Kliniki, począwszy od Dnia Kobiet aż do końca marca, będą mogły skorzystać z zabiegów w cenach obniżonych nawet o 500 zł! Dzięki bogatej ofercie dostosowanej do różnorodnych potrzeb, każda kobieta będzie mogła wybrać coś dla siebie i poczuć się jeszcze atrakcyjniej.

 

Aby skorzystać z Promocji oraz otrzymać dokładną listę zabiegów objętych promocją, wystarczy skontaktować się z Kliniką i umówić na zabieg w dogodnym terminie (obniżone ceny obowiązują w przypadku wykonania zabiegu do 31 marca br.):

  • Rejestracja osobista: ul. Rajska 10, Gdańsk (C.H. Masidon, III piętro)
  • Rejestracja telefoniczna:

Kompleksowe podejście, wyjątkowa atmosfera, najwyższa jakość i bezpieczeństwo to elementy wyróżniające Klinikę Anti-Aging INVICTA. Naszym Pacjentom, poza szerokim wachlarzem usług z zakresu medycyny estetycznej i profesjonalnej kosmetologii, oferujemy także konsultacje lekarskie ze specjalistami w dziedzinach m. in. dermatologii, ginekologii, immunologii, endokrynologii, czy genetyki. Pacjenci mogą ponadto zasięgnąć porady dietetyka, poddać się zabiegom akupunktury oraz wziąć udział w spotkaniach rozwojowych prowadzonych przez psychoterapeutę.

 

Unikalne, gustownie urządzone wnętrza, bogate wyposażenie oraz sympatyczna i gotowa do pomocy obsługa sprawiają, że Klinika Anti-Aging jest miejscem dla wyjątkowych i wymagających kobiet.

 

Więcej o ofercie Kliniki na stronie: www.invicta.pl/antiaging

 

Zapraszamy do odwiedzenia Kliniki i skorzystania z Promocji!Powrót do aktualności