Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

01 marzec 2011
INVICTA UNIVERSITY w Bydgoszczy

Kolejne bezpłatne szkolenie dla ginekologów poświęcone nowoczesnej diagnostyce niepłodności odbyło się w ramach Programu INVICTA University 25 lutego 2011 w Bydgoszczy. Spotkanie miało na celu rozwój i poszerzanie wiedzy polskiej kadry medycznej. Szkolenie poprowadził ekspert INVICTA, dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk.


Otwarte spotkanie dla lekarzy zainteresowanych problematyką niepłodności zorganizowane zostało w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy. Goście wysłuchać mogli trzech wykładów, w ramach których dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk szczegółowo omówił wybrane zagadnienia z zakresu nowoczesnej diagnostyki i leczenia niepłodności.

 

 

W części merytorycznej, poruszano kwestie metod oceny rezerwy jajnikowej oraz oceny niepłodności męskiej i nowych wskazań WHO. Uczestnicy zapoznali się także z zagadnieniem oncofertility, w tym z możliwościami zabezpieczenia płodności w przypadku terapii nowotworowych.

 

W części poświęconej na dyskusję, goście mieli możliwość zadawania pytań i wyjaśnienia wątpliwości. Dla zainteresowanych lekarzy ginekologów INVICTA przygotowała również atrakcyjna ofertę współpracy, umożliwiającą dalszy rozwój kompetencji.

 

 

Dziękujemy wszystkim za udział w szkoleniu i zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY!Powrót do aktualności