Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

01 marzec 2011
INVICTA Gazelą Biznesu!

Już po raz czwarty INVICTA uhonorowana została prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym przez Puls Biznesu. W czwartek, 24 lutego 2011 w sopockim hotelu Sheraton odbyła się uroczysta gala podsumowująca rok 2010 i XI edycję Programu.


Tytuł Gazeli Biznesu przyznawany jest małym i średniej wielkości firmom, które dzięki swojej reputacji, przyjętej strategii i uczciwości wobec kontrahentów stale dynamicznie się rozwijają. Co roku dziennik Puls Biznesu wspólnie ze swoimi partnerami przygotowuje ranking przedsiębiorstw, które mimo zmiennych warunków rynkowych utrzymują wysoką pozycję wśród konkurentów i zachowują transparentność swojej działalności.

 

„Dla INVICTY tytuł Gazeli Biznesu to potwierdzenie partnerskiego podejścia i wiarygodności wobec Pacjentów oraz Kontrahentów. Cieszę się, że nasze działania inwestycyjne i strategia, skutkująca stałym rozwojem firmy, zostały docenione” – mówi Prezes INVICTA, Dorota Białobrzeska-Łukaszuk.

 

 

INVICTA działa na polskim rynku już ponad 10 lat, stale rozwijając ofertę medyczną. Szczególną troską firma otacza kobiety, dbając o ich płodność i zdrowie. W ostatnim czasie w ramach INVICTA otwarta została Klinika Anti Aging oferująca m.in. zabiegi medycyny estetycznej oraz kosmetyki profesjonalnej.Powrót do aktualności