Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

31 grudzień 2014
Nowe technologie w służbie pacjenta i lekarza

Z końcem 2014 roku Invicta Sp. z o.o. wprowadziła na rynek usług medycznych nowatorski System MT. W ramach projektu zintegrowane zostały systemy informatyczne kilku dostawców usług medycznych oraz powstały trzy Portale Dostępowe przeznaczone dla różnych grup odbiorców: Pacjenta, Lekarza i Partnera.

27 luty 2014
Badania Prenatalne

Poradnictwo genetyczne oraz diagnostyka prenatalna to podstawowe składowe profilaktyki wad i chorób genetycznych. Narodowy Fundusz Zdrowia prowadzi Program badań prenatalnych, przeznaczony dla osób z grup ryzyka. Aby pacjentka mogła skorzystać z bezpłatnych badań, konieczne jest skierowanie zawierające informacje o wskazaniach do objęcia programem wraz z opisem nieprawidłowości i dołączonymi wynikami badań potwierdzającymi zasadność skierowania do programu, wystawione przez lekarza prowadzącego ciążę.

18 grudzień 2013
W trosce o zdrową skórę – bezpłatne konsultacje dermatologiczne

Zimą skóra – zwłaszcza ta wrażliwa – jest szczególnie narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i innych bodźców. To też okres, w którym częściej pojawiają się zmiany skórne i infekcje, w tym także m.in. grzybicze. Jeśli wystąpią niepokojące objawy, jak np. zaczerwienienie, łuszczenie się czy swędzenie skóry, warto skorzystać z porady lekarza. Wizytę u specjalisty dermatologa odbyć można w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, w Klinice INVICTA w Gdańsku, przy ul. Podwale Grodzkie 2B.

20 listopad 2013
Bezpłatne konsultacje dla niepłodnych par

Trudności z poczęciem dziecka może mieć nawet co druga para. O niepłodności mówi się, jeśli ciąża nie pojawia się przez okres powyżej 12 miesięcy, mimo że partnerzy regularnie współżyją i nie stosują środków antykoncepcyjnych. W takiej sytuacji warto zasięgnąć porady lekarza i przeprowadzić odpowiednie badania. Z bezpłatnej konsultacji skorzystać można obecnie w nowo otwartej Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdyni.

10 październik 2013
Bezpłatne konsultacje w Warszawie

Niepowodzenie leczenia, choć często wiąże się to z trudnymi emocjami, może mieć istotne znaczenie diagnostyczne. Nieudany program in vitro może przynieść nowe informacje o powodach trudności z zajściem w ciążę. Na podstawie wiedzy związanej z procesem leczenia, lekarz może wyciągnąć wnioski i znaleźć dla danej pary skuteczne rozwiązanie. Do końca listopada br. w ramach promocji pacjenci, których leczenie metodą zapłodnienia pozaustrojowego zakończyło się niepowodzeniem mogą niezobowiązująco, bezpłatnie zasięgnąć porady eksperta w Klinice INVICTA w Warszawie!

31 sierpień 2013
Nowy program in vitro w INVICTA

Sytuacja kobiet które doświadczyły poronień samoistnych lub nawykowych wymaga szczególnego podejścia. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy jedyny w Polsce program zapłodnienia pozaustrojowego wraz z diagnostyką w kierunku genetycznego podłoża utrat ciąż i występowania wad chromosomowych u płodu.

20 maj 2013
Innowacyjna metoda badania zarodków

Coraz więcej par, starających się o potomstwo, obawia się o zdrowie swoich przyszłych dzieci. U kobiet zachodzących w ciążę w dojrzałym wieku, osób ze zdiagnozowanym rodzinnym obciążeniem genetycznym i niepłodnych par ryzyko wystąpienia wad genetycznych płodu wzrasta. Naukowcy z Kliniki INVICTA opracowali unikalne na skalę europejską rozwiązanie wykorzystujące sekwencjonowanie DNA następnej generacji, które pozwoli poradzić sobie z tym problemem.

11 marzec 2013
HAPPY SPRING w Klinice Anti-Aging

INVICTA przygotowała coś specjalnie dla Ciebie – teraz codziennie rabaty nawet do 50%!

06 marzec 2013
Nowy serwis www.invitro24.com

Z myślą o wszystkich Parach, które zastanawiają się nad skorzystaniem z zapłodnienia pozaustrojowego stworzyliśmy nowy serwis www.invitro24.com.

01 luty 2013
Nowy nr infolinni INVICTA

Nowy nr infolinii INVICTA - 58 58 58 800. W trosce o najwyższą jakość obsługi INVICTA uruchomiła profesjonalne call center.

29 styczeń 2013
INVICTA wyróżniona za innowacyjność

Dążenie do poszukiwania nowych rozwiązań INVICTA zostało docenione podczas obchodów 15-lecia Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

24 styczeń 2013
Program In Vitro All Inclusive 2013

Program In Vitro All Inclusive oraz In Vitro All Inclusive Genetics zostały przedłużone do końca 2013 roku.

19 grudzień 2012
Wizyty NFZ

Od 1 stycznia 2013 roku obowiązuje eWUŚ.

18 grudzień 2012
Skuteczność leczenia w Klinice INVICTA

Kliniki Leczenia Niepłodności skutecznie leczą niepłodność już ponad 12 lat.

12 grudzień 2012
Depilacja laserowa w Klinice Anti-Aging

W Klinice Anti-Aging można już korzystać z depilacji laserem diodowym MeDioStar.

12 październik 2012
Dyżur psychologa

Z myślą o tych wszystkich, którzy doświadczyli utraty dziecka lub utraty nadziei na rodzicielstwo po nieudanych staraniach, w poniedziałek między 18:00 a 20:00, psycholog INVICTA, Aurelia Kurczyńska pełnić będzie dyżur telefoniczny.

03 październik 2012
Program In Vitro, w którym płacisz za efekt leczenia!

In vitro to dla wielu par jedyna szansa na własne potomstwo. Od 1 października do 31 grudnia 2012 roku pacjenci mogą skorzystać z pierwszego w Polsce programu in vitro gwarantującego bezpieczeństwo finansowe.

12 wrzesień 2012
"Różowa Wstążka" w Klinice INVICTA

Od 12 września do 31 października 2012 w Klinice trwać będzie akcja „Różowa wstążka”, której celem jest uświadomienie kobietom roli badań diagnostycznych w profilaktyce raka piersi i raka szyjki macicy - dwóch najczęściej występujących u Polek nowotworów.  

10 wrzesień 2012
Bezpłatna konsultacja i Bon Rabatowy na inseminacje

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Słupsku - w ramach promocji "Nie możesz zajść w ciążę - sprawdź przyczynę!" - zaprasza wszystkie pary bezskutecznie starające się o potomstwo na bezpłatne konsultacje lekarskie.

27 sierpień 2012
Program Zachowaj Płodność

Z myślą o młodych pacjentach onkologicznych, INVICTA w Gdańsku i Warszawie przygotowała specjalny program „Zachowaj płodność”.

17 sierpień 2012
Zostań honorową dawczynią komórek jajowych

Leczenie wielu niepłodnych par w Polsce wymaga korzystania z komórek jajowych dawczyń. Możesz im pomóc w spełnieniu marzeń…

26 lipiec 2012
Nowe panele badań genetycznych

Laboratoria Genetyczne INVICTA wprowadziły dwa unikalne panele badań genetycznych: Antykoncepcja oraz Hormony (HTZ).

26 lipiec 2012
Pierwsze ciąże pacjentek INVICTA Słupsk

Aż sześć na osiem pacjentek prowadzonych w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Słupsku, które zdecydowały się na program zapłodnienia pozaustrojowego, zakończyło już leczenie sukcesem.

14 czerwiec 2012
Pierwsze inseminacje w INVICTA Słupsk

Od czerwca Pacjenci Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Słupsku mogą w tej placówce wykonać zabiegi inseminacji.


 

12 czerwiec 2012
Genetyka w dobrej cenie

Laboratorium Genetyczne INVICTA przygotowało dla Pacjentów atrakcyjną ofertę - specjalistyczne badania genetyczne w nowej, obniżonej cenie!

04 czerwiec 2012
Prawdopodobnie najskuteczniejszy program in vitro w Polsce

W czerwcu INVICTA uruchomiła unikalny w skali kraju program „In Vitro – All Inclusive”.

07 maj 2012
Bezpłatne konsultacje w Gdańsku, Słupsku i Warszawie

Kliniki INVICTA w Gdańsku, Słupsku i w Warszawie zapraszają pary bezskutecznie starające się o potomstwo na bezpłatne konsultacje lekarskie. Promocja potrwa do 30 czerwca.

13 kwiecień 2012
Bezpłatne konsultacje w Słupsku

W wybrane soboty pary z Pomorza Środkowego, bezskutecznie starające się o potomstwo, skorzystać mogą z bezpłatnych konsultacji w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Słupsku.

21 marzec 2012
In Vitro. Do Skutku. – do 31 marca

Jeszcze do 31 marca pary bezskutecznie starające się o potomstwo mogą zgłosić swój udział w programie „In Vitro. Do skutku.” Z propozycji skorzystać można w INVICTA w Gdańsku i w Warszawie.15 marzec 2012
INVICTA Gazelą Biznesu po raz piąty

W okresie pełnym wyzwań, INVICTA już po raz piąty uhonorowana została prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym przez Puls Biznesu.

08 marzec 2012
Nowy oddział INVICTA w Słupsku

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności w nowym oddziale Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA w Słupsku!

07 marzec 2012
Bezpieczna chirurgia w INVICTA

Klinika INVICTA w Warszawie wdrożyła nowe narzędzie zapewniające najwyższy standard bezpieczeństwa pacjentów korzystających z zabiegów chirurgicznych - Okołooperacyjną Kartę Kontrolną.

16 luty 2012
Piątkowe rabaty w Klinice Anti-Aging

Z myślą o wszystkich osobach ceniących młody wygląd skóry, INVICTA przygotowała wyjątkową ofertę. W każdy piątek druga ampułka lub standardowa dawka preparatu użytego w zabiegach redukujących zmarszczki dostępna jest za pół ceny.

20 styczeń 2012
Mammografia ratuje życie – zrób bezpłatne badanie

Symbol różowej wstążki jest już powszechnie znany – profilaktyka raka piersi jest często jedynym sposobem, by wygrać z chorobą. Rak piersi jest najbardziej powszechnym nowotworem kobiecym, który wcześnie wykryty może być całkowicie wyleczalny. W ramach programu profilaktycznego NFZ, INVICTA Gdańsk zaprasza Panie w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatną mammografię.

27 grudzień 2011
Kolejna edycja „In Vitro. Do skutku.”

W związku z dużym zainteresowaniem Pacjentów,  Kliniki INVICTA w styczniu 2012 INVICTA uruchomiła kolejną edycję Programu „In Vitro. Do skutku.” 

23 grudzień 2011
(Nie) tylko dla mężczyzn

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu nieplodnoscmeska.org, dedykowanego wszystkim osobom zaintersowanym tematem niepłodności mężczyzn.

14 grudzień 2011
Wyjątkowy prezent - Bony Podarunkowe

Z okazji Świąt i zbliżającego się karnawału Klinika Anti-Aging INVICTA przygotowała dla wszystkich Klientów specjalną ofertę - Bony Podarunkowe o wartości 200 zł i 500 zł. 

08 grudzień 2011
Stop żylakom – bezpłatne konsultacje w Klinice Anti-Aging INVICTA

W środę, 21 grudnia, mieszkańcy Trójmiasta, będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji lekarskich poświęconych problemowi żylaków. 

06 grudzień 2011
Urodzinowy grudzień w Klinice Anti-Aging INVICTA

Zabiegi medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej w specjalnej, obniżonej nawet o 50% cenie proponuje swoim pacjentom w grudniu Klinika Anti-Aging INVICTA. 

30 listopad 2011
Promocja „Nie możesz zajść w ciążę – znajdź przyczynę” przedłużona

Do 15 grudnia pary starające się o potomstwo mogą skorzystać z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą w dziedzinie niepłodności oraz 50% rabatu na badania diagnostyczne. 

10 listopad 2011
Medal Europejski dla Programu Leczenia w INVICTA

Autorski Program Leczenia Niepłodności Fertility Excelence INVICTA nagrodzony został prestiżowym Medalem Europejskim.

08 listopad 2011
Test potrójny – nieinwazyjne badanie II trymestru w promocyjnej cenie

Do 31 grudnia br. test potrójny wykonać można w Klinikach INVICTA w Gdańsku i Warszawie w promocyjnej, obniżonej o 40% cenie.

25 październik 2011
HAPPY MONDAYS w Klinice Anti-Aging INVICTA!

Nie lubisz poniedziałku? INVICTA przygotowała coś specjalnie dla Ciebie – w każdy pierwszy dzień tygodnia zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii nawet o 50% taniej!

10 październik 2011
Płodność w duszy

Niepłodność budzi niepokój i wiąże się z ogromnym stresem – warto zatem skorzystać z pomocy i zwiększyć swoje szanse na powodzenie leczenia. INVICTA w Gdańsku i Warszawie serdecznie zaprasza Pacjentów na spotkania grupy wsparcia.

06 październik 2011
Bezpłatne konsultacje w Poradni Dermatologicznej INVICTA

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA serdecznie zapraszają na bezpłatne konsultacje do Poradni Dermatologicznej. Wizytę u specjalisty dermatologa odbyć można w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, w Klinice INVICTA w Gdańsku, przy ul. Podwale Grodzkie 2B.

03 październik 2011
INVICTA - Najlepszy Salon Piękności na Pomorzu!

Tytuł Najlepszego Salonu Piękności Województwa Pomorskiego - ELITE URODA SALON 2011 - otrzymała Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku, podczas Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA.

26 wrzesień 2011
Ostatnie dni kwalifikacji do Programu „In Vitro. Do Skutku!”

Jeszcze do końca września zainteresowane pary mogą rejestrować się w autorskim programie INVICTA – „In Vitro. Do Skutku!”.

20 wrzesień 2011
Krzysztof Łukaszuk z nominacją profesorską

W poniedziałek, 19 września, Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA, dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk odebrał z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego nominację profesorską.

19 wrzesień 2011
Ekspert INVICTA na konferencji w Iranie

Kierownik Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA, prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk  w dniach 7-9 września wziął udział jako prelegent na międzynarodowej konferencji „Royan International Twin Congress” w Teheranie.

12 wrzesień 2011
Poradnia Urologiczna INVICTA w Warszawie

Klinika INVICTA w Warszawie od września zaprasza na wizyty konsultacyjne i zabiegi do nowo otwartej Poradni Urologicznej. Z oferty skorzystać można przy ul. Złotej 6 w Warszawie.

29 sierpień 2011
Program „In Vitro. Do skutku!” przedłużony!

W związku z dużym zainteresowaniem i prośbami Pacjentów liczba miejsc w programie "In Vitro. Do Skutku!" została zwiększona, a rejestracja - przedłużona do 30 września. 

12 sierpień 2011
Warsztaty relaksacyjne

Dla wszystkich osób pragnących jeszcze lepiej radzić sobie z napięciem i presją, zrozumieć swoje emocje i nauczyć się korzystać z technik antystresowych, INVICTA przygotowała ofertę warsztatów relaksacyjnych. 

09 sierpień 2011
Nowa strona internetowa Kliniki Anti-Aging INVICTA

Klinika Anti-Aging INVICTA uruchomiła w sierpniu nowy serwis internetowy. Witryna prezentuje m.in. kluczowe wartości realizowane w Klinice, pełny pakiet zabiegów kosmetycznych i z zakresu medycyny estetycznej oraz cennik. Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony i zapoznania się ofertą.

08 sierpień 2011
"In vitro. Do skutku!" - ostatnie trzy tygodnie zapisów!

Jeszcze do końca sierpnia zdecydować się można na udział w unikalnym programie INVICTA - 'In vitro. Do skutku!". Wszystkie zainteresowane pary zapraszamy do kontaktu.

26 lipiec 2011
Unijna komisarz w Laboratoriach Medycznych INVICTA

Komisarz unijnej Komisji ds. Badań, Innowacji i Rozwoju, P.  Maire Geoghegan-Quinn odwiedziła 21 lipca br. Centralne Laboratorium Medyczne INVICTA.

13 lipiec 2011
Zadbaj o siebie latem!

Z myślą o wszystkich osobach chcących zadbać latem o atrakcyjny i młody wygląd Klinika Anti-Aging przygotowała specjalną promocję -  10% rabat na zabiegi medycyny estetycznej i 20% - na usługi kosmetyczne.

08 lipiec 2011
Wygodne finansowanie usług INVICTA

Od lipca Pacjenci INVICTA w Gdańsku i Warszawie skorzystać mogą z kredytowania usług medycznych Kliniki, na atrakcyjnych warunkach.

01 lipiec 2011
Program „In Vitro. Do skutku!” przedłużony!

Z uwagi na duże zainteresowanie "In vitro. Do skutku!", INVICTA zadecydowała o zwiększeniu liczby miejsc w Programie i przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń.

28 czerwiec 2011
Laser na żylaki

Choroba żylakowa dotyka ponad połowy populacji dorosłych Polaków. Klinika Anti-Aging INVICTA w Gdańsku zaprasza Pacjentów na konsultacje i zabiegi przy użyciu laserów.

13 czerwiec 2011
Kyfoplastyka na złamania kompresyjne kręgów

Osteoporoza to poważne schorzenie, powodujące osłabienie struktury kości i obniżenie ich masy. Jedną z częstych konsekwencji tego problemu są skomplikowane złamania kompresyjne kręgów. Dzięki kyfoplastyce możliwe jest zabezpieczenie uszkodzonego miejsca i korekcja zniekształcenia kości. Poradnia Osteoporozy INVICTA w Gdańsku serdecznie zaprasza na konsultacje lekarskie i kwalifikacje do zabiegów kyfoplastyki balonowej.Osteoporoza to poważne schorzenie, powodujące osłabienie struktury kości i obniżenie ich masy. Jedną z częstych konsekwencji tego problemu są skomplikowane złamania kompresyjne kręgów. Dzięki kyfoplastyce możliwe jest zabezpieczenie uszkodzonego miejsca i korekcja zniekształcenia kości. Poradnia Osteoporozy INVICTA w Gdańsku serdecznie zaprasza na konsultacje lekarskie i kwalifikacje do zabiegów kyfoplastyki balonowej.

Złamania kompresyjne kręgów


Złamanie kompresyjne kręgosłupa jest najczęstszym rodzajem złamań związanych z osteoporozą. Polega na zapadnięciu się trzonu kręgu, który pod wpływem pokruszenia lub ściśnięcia tkanki, zmienia swój kształt. U czterdziestu procent wszystkich kobiet wystąpi co najmniej jedno takie złamanie przed ukończeniem przez nie 80 lat. Leczenie zachowawcze złamań kręgów w przebiegu osteoporozy sprowadza się do odpoczynku w łóżku, zażywania środków przeciwbólowych i stosowania gorsetu. Środki te pomagają w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, ale kręgosłup pacjenta pozostaje zdeformowany. Kyfoplastyka balonowa jest rozwiązaniem, umożliwiającym rehabilitację złamanego kręgu i w rezultacie powrót Pacjenta do zdrowia.


  


Czym jest kyfoplastyka


Kyfoplastyka balonowa to małoinwazyjny chirurgiczny zabieg ortopedyczny stosowany w złamaniach kompresyjnych kręgów. Jego celem jest stabilizacja złamania i korekcja zniekształcenia trzonu kręgu. Dodatkowo skutkuje on znaczącym złagodzeniem dolegliwości bólowych, a Pacjent szybko odzyskuje zdolności ruchowe i może wykonywać codzienne czynności. Kyfoplastykę balonową wyróżnia także niski wskaźnik powikłań, zabieg jest zatem bardzo bezpieczny. Podstawowym wskazaniem do wykonania kyfoplastyki jest osteoporoza pierwotna i wtórna, a także osteolityczne zmiany nowotworowe.


 


 
Przebieg zabiegu


Zabieg kyfoplastyki balonowej trwa zwykle mniej niż godzinę i może wymagać krótkiego pobytu w szpitalu. Przed jego rozpoczęciem Pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu lub całkowitemu. Zabieg polega na wykonaniu ok. jednocentymetrowego nacięcia na skórze, w którym umieszcza się prowadnicę. Dociera ona do wnętrza złamanego trzonu. Tam umieszczany jest balon, który wypełnia się płynem kontrastowym. Balon unosi złamany trzon i tworzy przestrzeń do podania cementu. Po odtworzeniu właściwej formy trzonu, balony są opróżniane i usuwane z prowadnic. Przestrzenie wewnątrz trzonów są wypełniane cementem, który pozwala na trwałe zachowanie prawidłowego kształtu kości.


 


Przed zabiegiem


Zbieg powinna poprzedzić szczegółowa konsultacja lekarska. Podczas spotkania lekarz dokonuje wywiadu, badania i po stwierdzeniu złamania kompresyjnego, kieruje Pacjenta na kyplastykę balonową. Poradnia Osteoporozy INVICTA zaprasza na konsultacje lekarskie. Aby ustalić dogodny termin spotkania, wystarczy skontaktować się z Kliniką INVICTA GDAŃSK:  • rejestracja telefoniczna: tel. 58 763 50 50 (70), 58 721 32 38

  • rejestracja osobista: INVICTA, ul. Rajska 10, Gdańsk

  • rejestracja elektroniczna: rejestracja.gdansk@invicta.pl


Zabiegi kyfoplastyki balonowej wykonywane będą w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia przez lekarza z INVICTA.


 


Serdecznie zapraszamy do Kliniki INVICTA GDAŃSK!


30 maj 2011
Rusza Program „In Vitro. Do skutku!”

W czerwcu Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA ponownie uruchomiła Program „In Vitro. Do Skutku!”. Inicjatywa kierowana jest do par ceniących niskie ryzyko finansowe i poczucie komfortu.

24 maj 2011
Mamo, zadbaj o siebie!

Okres starania się o potomstwo, ciąża i miesiące zaraz po narodzinach dziecka to czas, w którym dobre samopoczucie i kondycja kobiety mają zasadnicze znaczenie. Dla przyszłych i obecnych mam, INVICTA przygotowała promocje z okazji Dnia Matki.

24 maj 2011
Mamo, zadbaj o stan ducha!

Dobre samopoczucie, równowaga i komfort psychiczny każdej przyszłej mamy mają zgodnie z opinią naukowców znaczący wpływ na przebieg ciąży oraz zdrowie nowonarodzonego dziecka. To także czynniki bardzo często decydujące o jakości rodzinnego życia. Z myślą o wszystkich paniach planujących lub spodziewających się potomstwa oraz tuz po narodzinach dziecka, z okazji Dnia Matki, INVICTA Gdańsk organizuje bezpłatne konsultacje z psychoterapeutą.

24 maj 2011
Mamo, pomyśl co jesz!

Odpowiednio zrównoważona i bogata w cenne składniki pokarmowe dieta ma dla kobiet planujących powiększenie rodziny zasadnicze znaczenie. Sposób odżywiania jeszcze istotniejszy staje się w okresie ciąży i po porodzie, gdy zdrowie i odpowiednie samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka. O tym, jak dostosować nawyki żywieniowe do zmieniających się potrzeb organizmu wszystkie przyszłe i ‘świeżo upieczone’ mamy porozmawiać mogą z okazji Dnia Matki z dietetykiem podczas bezpłatnych konsultacji w INVICTA Warszawa.

06 maj 2011
Nie taki ginekolog straszny – spotkania dla dziewcząt w Klinice INVICTA Gdańsk

INVICTA Gdańsk zaprasza wszystkie zainteresowane szkoły i instytucje edukacyjne na bezpłatne warsztaty dla dziewcząt poświęcone dojrzewaniu i profilaktyce zdrowotnej.

20 kwiecień 2011
Piękna skóra na wiosnę - bezpłatne konsultacje w INVICTA Gdańsk

Dermatologa warto odwiedzić nie tylko, gdy pojawią się niepokojące zmiany skórne, ale także by dobrać kosmetyk albo lepiej zadbać o swój wygląd. INVICTA Gdańsk serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje.

15 kwiecień 2011
Grzybica pod kontrolą – nowa pracownia mykologii INVICTA

Nowootwarta Pracownia Mykologii INVICTA zaprasza na specjalistyczne badania pozwalające zdiagnozować  przyczyny niepokojących zmian skórnych.

08 kwiecień 2011
Bezpłatne zabiegi redukcji zmarszczek w INVICTA

14 kwietnia br. w Klinice Anti-Aging INVICTA odbędą się kwalifikacje do bezpłatnych zabiegów redukcji zmarszczek mimicznych. Zabiegi zostaną przeprowadzone w ramach szkolenia dla lekarzy specjalistów medycyny estetycznej. 

05 kwiecień 2011
Przedłużamy promocję „Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę!”

Jeszcze przez najbliższy miesiąc – do 30 kwietnia - potrwa promocja na konsultacje i badania dla Par starających się o potomstwo. Kliniki INVICTA Gdańsk oraz INVICTA Warszawa serdecznie zapraszają!

01 kwiecień 2011
Kolposkopia – skuteczna diagnostyka szyjki macicy

Jest jednym z najważniejszych badań umożliwiających szybką ocenę stanu szyjki macicy. Kliniki Zdrowia Kobiety INVICTA w Gdańsku i Warszawie serdecznie zapraszają na badanie kolposkopowe.

25 marzec 2011
Szkoła Rodzenia INVICTA – bezpłatna dla mieszkanek Gdańska

INVICTA zaprasza wszystkie ciężarne Panie na zajęcia Szkoły Rodzenia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę medyczną z myślą o ich najważniejszych potrzebach. Zajęcia dla kobiet zameldowanych w Gdańsku są bezpłatne.

22 marzec 2011
Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę

Problemy z płodnością mogą mieć różne powody. Specjalnie dla par starających się o potomstwo INVICTA przygotowała w marcu program „Nie możesz zajść w ciążę - sprawdź przyczynę!”.

17 marzec 2011
Biała Niedziela w Klinice Anti-Aging INVICTA!

Klinika Anti-Aging INVICTA uczestniczy w ogólnopolskim programie Biała Niedziela Medycyny Estetycznej. W ramach programu Pacjeni mogą skorzystać z Bezpłatnej Konsultacji z certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

08 marzec 2011
Ruszyła Pomarańczowa Rewolucja!

W Dniu Kobiet, Klinika Anti Aging INVICTA rozpoczyna wyjątkową promocję „Pomarańczowa Rewolucja”. W jej ramach ceny zabiegów będą niższe nawet o 500 zł!

04 marzec 2011
Mammografia ratuje życie – zrób bezpłatne badanie

Profilaktyka raka piersi jest często jedynym sposobem, by wygrać z chorobą. W ramach programu profilaktycznego NFZ, INVICTA Gdańsk zaprasza Panie miedzy 50 a 69 rokiem życia na bezpłatną mammografię.

01 marzec 2011
INVICTA Gazelą Biznesu!

Już po raz czwarty INVICTA uhonorowana została prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym przez Puls Biznesu. 24 lutego 2011 r. odbyła się uroczysta gala podsumowująca XI edycję Programu.

01 marzec 2011
INVICTA UNIVERSITY w Bydgoszczy

Kolejne bezpłatne szkolenie dla ginekologów poświęcone nowoczesnej diagnostyce niepłodności odbyło się w ramach Programu INVICTA University 25 lutego 2011 w Bydgoszczy.

01 marzec 2011
Nie możesz zajść w ciążę – sprawdź przyczynę

Problemy z płodnością mogą mieć różne powody. Diagnostyka lekarska i laboratoryjna pozwala na szczegółowe określenie ich podłoża i podjęcie odpowiednich działań leczniczych.  Specjalnie dla par starających się o potomstwo INVICTA przygotowała w marcu program „Nie możesz zajść w ciążę - sprawdź przyczynę!”.

25 luty 2011
Nowoczesne badania nasienia w Laboratoriach Medycznych INVICTA

W lutym Laboratoria Medyczne INVICTA wprowadziły trzy nowoczesne badania nasienia, umożliwiające określenie potencjału prokreacyjnego mężczyzny i dokładne zdiagnozowanie podłoża jego ewentualnych problemów z płodnością. .

22 luty 2011
Bezpłatne zabiegi w Szpitalu Jednodniowym INVICTA WARSZAWA

Sprawnie przeprowadzony zabieg, profesjonalna opieka i przyjazne wnętrza – to wszystko zapewnia swoim Pacjentom Szpital Jednodniowy INVICTA w Warszawie, także bezpłatnie w ramach umów z NFZ.

18 luty 2011
Andrologia na męskie problemy

Jest specjalizacją dedykowaną mężczyznom, podobnie jak ginekologia – kobietom. Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA serdecznie zapraszają wszystkich Panów na wizyty konsultacyjne z zakresu andrologii.

15 luty 2011
Bezpłatne porady genetyczne w INVICTA WARSZAWA

Klinika INVICTA WARSZAWA serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje genetyczne w ramach umowy z NFZ. Spotkanie ze specjalistą pozwoli na określenie obciążenia genetycznego...

11 luty 2011
Badamy Zakochanych za pół ceny!

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA zapraszają wszystkich zakochanych do sprawdzenia swojej płodności. W Walentynki i przez kolejny tydzień Zakochani będą mogli wykonać wybrane badania laboratoryjne za połowę ceny.

08 luty 2011
Ochrona płodności Pacjentów onkologicznych

Coraz więcej młodych ludzi wygrywa z chorobą nowotworową i chce starać się o potomstwo po zakończeniu terapii. O tym, w jaki sposób zabezpieczyć płodność w takich przypadkach mówi w dodatku Rzeczpospolitej dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk.

08 luty 2011
INVICTA UNIVERSITY w Warszawie

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA działając na rzecz rozwoju polskiej kadry medycznej, przeprowadziły kolejne bezpłatne szkolenie dla ginekologów w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY. Tym razem zainteresowani zagadnieniem niepłodności lekarze spotkali się z ekspertem, dr hab. n. med. Krzysztofem Łukaszukiemw Warszawie.

04 luty 2011
Akupunktura w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA

Wzmocnienie efektów leczniczych, poprawa kondycji ogólnej i łagodzenie skutków stresu - to tylko niektóre z korzyści akupunktury stosowanej w procesie leczenia niepłodności INVICTA.

03 luty 2011
Szkolenie dla ginekologów w Bydgoszczy

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY zapraszają lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów na bezpłatne szkolenie pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności". 

28 styczeń 2011
Bezpłatne Badania Prenatalne w INVICTA Warszawa

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA WARSZAWA serdecznie zaprasza na bezpłatne badania prenatalne w ramach Programu Badań Prenatalnych NFZ.

25 styczeń 2011
Poradnia Dietetyczna INVICTA w Warszawie

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA zapraszają na wizyty konsultacyjne do specjalisty dietetyka w Poradni Dietetycznej INVICTA. Konsultacje odbywają się przy ul. Złotej 6 w Warszawie.

21 styczeń 2011
Bezpłatne konsultacje w Poradni Dermatologicznej INVICTA

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA zapraszają na bezpłatne konsultacje do Poradni Dermatologicznej. Wizyty można odbyć w ramach NFZ, w Klinice INVICTA w Gdańsku.

18 styczeń 2011
INVICTA Partnerem Programu Profilaktyki Raka Prostaty

Eksperckie Laboratoria Medyczne INVICTA aktywnie uczestniczyły w realizacji Pomorskiego Programu Edukacyjnego „Profilaktyka Raka Gruczołu Krokowego 50+". W okresie od 1 listopada do 31 grudnia 2010 r., w wybranych placówkach medycznych w województwie pomorskim, mężczyźni, którzy ukończyli 50 lat wykonać mogli badanie PSA w promocyjnej cenie.

14 styczeń 2011
Pomorski Pracodawca Roku 2010 - wyróżnienie

INVICTA została wyróżniona w prestiżowym konkursie Pomorski Pracodawca Roku 2010. Finaliści i laureaci spotkali się 11 stycznia podczas uroczystej gali w Dworze Artusa.

10 styczeń 2011
Wszystko o badaniach, czyli Praktycy dla Praktyków!

Laboratoria Medyczne INVICTA wraz z PZPOZ rozpoczynają unikalny cykl artykułów edukacyjnych dedykowany pracownikom służby zdrowia oraz wszystkim zainteresowanym diagnostyką laboratoryjną.

04 styczeń 2011
INVICTA-online: Wyniki badań laboratoryjnych zawsze pod ręką

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA uruchomiły pierwszy w Polsce bezpłatny Serwis zapewniający łatwy i szybki dostęp do wyników badań laboratoryjnych przez Internet.

17 grudzień 2010
INVICTA kształci polską kadrę medyczną. Kolejne spotkanie w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY za nami

10 grudnia br. w Warszawie odbyło się kolejne bezpłatne szkolenie dla lekarzy specjalistów...

12 grudzień 2010
INVICTA ponownie uhonorowana "Gazelą Biznesu"

Mamy przyjemność poinformować, iż INVICTA po oraz kolejny została uhonorowana tytułem "Gazeli Biznesu" jako jedna z szybciej rozwijających się firm w Polsce.

09 grudzień 2010
„Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności”: bezpłatne szkolenie dla lekarzy

INVICTA zaprasza lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów na bezpłatne szkolenie pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności".

07 grudzień 2010
Podaruj sobie odrobinę młodości! Nowa Klinika Anti-Aging INVICTA

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA mają przyjemność poinformować o otwarciu nowej Kliniki Anti-Aging INVICTA. Zapraszamy serdecznie!

26 listopad 2010
Czas Wam na mnie ucieka...

Od 26 listopada ryszyły bezpłatne konsultacje ginekologiczne dla Par w Klinikach Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie. Konsultacje potrwają do końca grudnia 2010 roku.

18 listopad 2010
Niepłodność Partnerska: podsumowanie szkolenia

17 listopada w siedzibie INVICTA odbyło się bezpłatne szkolenie dla Położnych i Pielęgniarek pt. „Niepłodność Partnerska”. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczyciły Uczestniczki z całego woj. pomorskiego.

16 listopad 2010
Bezpłatne szkolenie dla Położnych i Pielęgniarek w Gdańsku!

INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY zaprasza Położne na bezpłatne szkolenie pt. „Niepłodność Partnerska". Spotkanie odbędzie się 17 listopada br. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

05 listopad 2010
Bezpłatne badania genetyczne dla par starających się o potomstwo

INVICTA zaprasza wszystkie zainteresowane pary starające się o potomstwo na bezpłatne badania genetyczne kariotypu z krwi obwodowej, pozwalające na...

05 listopad 2010
Bezpłatne badania genetyczne dla kobiet w INVICTA

INVICTA zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne badania diagnozujące genetyczne podłoże poronień oraz istnienie wrodzonej predyspozycji do zachorowania na raka piersi i jajnika. Badania wykonać można w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w Klinice INVICTA przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku. Oferta ważna jest do końca 2010 roku.

05 listopad 2010
Bezpłatne badania genetyczne dla mężczyzn w INVICTA

INVICTA ma przyjemność zaprosić wszystkich Panów na bezpłatne badania diagnozujące genetyczne podłoże niepłodności męskiej. Badania wykonać można w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w Klinice INVICTA przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku. Oferta ważna jest do końca 2010 roku.

25 październik 2010
Nowa Poradnia Dietetyczna INIVCTA w Gdańsku

Z przyjemnością informujemy, iż Klinika INVICTA w Gdańsku przy ulicy Rajskiej 10 uruchomiła 1 września br. Poradnię Dietetyczną.

21 październik 2010
"Sprawdź, ile czasu zostało Ci na dziecko" - ekspert INVICTA o metodach oceny płodności kobiety

Zapraszamy do przeczytania interesującego artykułu na temat współczesnych metod kontroli i oceny stopnia płodności kobiety.

20 październik 2010
INVICTA z tegorocznym laureatem Nagrody Nobla!

Przedstawiciele INVICTA podczas jednej z konferencji medycznych, mieli okazję uczestniczyć w bezpośrednim spotkaniu z tegorocznym laureatem Nagrody Nobla z fizjologii i medycyny, prof. Robertem Geoffrey’em Edwardsem.

18 październik 2010
INVICTA w roli eksperta na spotkaniu PTG w Olsztynie

14 października br. INVICTA uczestniczyła w szkoleniu lekarzy zorganizowanym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w Olsztynie.

13 październik 2010
"Nowe życie z laboratorium" - wywiad z ekspertem w dziedzinie in vitro

Zapraszamy do przeczytania ciekawego wywiadu z ekspertem w dziedzinie leczenia niepłodności oraz in vitro – prof. dr hab. n med. Krzysztofem Łukaszukiem, Kierownikiem Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA.

04 październik 2010
Kwalifikacje do Programu ?In Vitro Do Skutku" zakończone

30 września br. minął termin kwalifikacji do Programu „In Vitro Do Skutku” realizowanego w Klinikach Leczenia Niepłodności INVICTA...

04 październik 2010
Nobel za in vitro!

Tegoroczną nagrodą Nobla z fizjologii i medycyny uhonorowany został Brytyjczyk, prof. Robert Geoffrey Edwards, za osiągnięcia w zakresie embriologii człowieka, które umożliwiły opracowanie obecnie stosowanych technik zapłodnienia pozaustrojowego.

23 wrzesień 2010
Pozostało 8 dni kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

Klinika INVICTA dnia 30 września br. kończy nabór do II edycji Programu „In Vitro Do Skutku”.

26 sierpień 2010
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek w Laboratoriach Medycznych INVICTA

26 sierpnia 2010 roku Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, prof. Jerzy Buzek odwiedził Centralne Laboratorium Medyczne INVICTA zlokalizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

30 lipiec 2010
Przedłużenie terminu kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi prośbami Pacjentów, Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA zdecydowała o przedłużeniu kwalifikacji do Programu „In Vitro Do Skutku”. Kwalifikacje potrwają do 30 września 2010.

22 lipiec 2010
Pozostało tylko 14 dni kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

Klinika INVICTA dnia 4 sierpnia 2010 roku kończy nabór do II edycji Programu „In Vitro Do Skutku”.

21 lipiec 2010
Wywiad z dr Joanną Liss na temat tegorocznego Programu ?In Vitro Do Skutku?

Wywiad z dr Joanną Liss z Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA na temat tegorocznego Programu „In Vitro Do Skutku”.

28 czerwiec 2010
Bliźnięta w różnych okresach życia ? podsumowanie konferencji

W dniach 18-19 czerwca br. Klinika INVICTA brała udział w X Jubileuszowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bliźnięta w różnych okresach życia: aspekty biologiczne, medyczne, psychologiczne i społeczne”.

24 maj 2010
Dzień Matki. Program ?Dbaj o siebie cały rok?: zrób cytologię za 1 zł

Z okazji Dnia Matki zapraszamy wszystkie Panie do udziału w promocji Cytologia za 1 zł. Aby skorzystać z promocji należy 26 maja skontaktować się z rejestracją i umówić pobranie cytologii. Wizyta może odbyć się do 2 czerwca 2010 r.

17 maj 2010
?Diagnostyka Kobiet w Ciąży?: podsumowanie wykładu dla Położnych i Pielęgniarek

7 maja br. w Hotelu ORLE w Sobieszewie odbył się kolejny wykład w ramach INVICTA UNIVERSITY pt. „Diagnostyka Kobiet w Ciąży”.

04 maj 2010
Program "In Vitro Do Skutku 2010": 99 proc. Kobiet zajdzie w ciążę!

99 proc. kobiet zajdzie w ciążę w Programie „In Vitro Do Skutku” prowadzonym przez Klinikę Leczenia Niepłodności INVICTA. Dla porównania średnia skuteczność  standardowego programu In Vitro wynosi około 30 proc.

18 marzec 2010
?Niepłodność Partnerska?: podsumowanie szkolenia dla Położnych

4 marca b.r. w siedzibie Kliniki INVICTA w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się bezpłatne szkolenie dla Pań Położnych, otwierające cykl szkoleń pt. „Niepłodność Partnerska”.

04 marzec 2010
Program ?Dbaj o siebie cały rok?: wygraj cytologię za 1 zł

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zaprasza wszystkie Panie do udziału w Programie „Dbaj o siebie cały rok”.

25 luty 2010
Prezes Zarządu INVICTA wsród nominowanych do tytułu "Menedżera Roku"

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA mają zaszczyt poinformować, iż wśród tegorocznych nominowanych do tytułu "Menedżera Roku" znalazła się Pani Prezes Zarządu INVICTA, Dorota Białobrzeska-Łukaszuk.

24 luty 2010
?Niepłodność Partnerska?: bezpłatne szkolenie dla Położnych

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA University zapraszają wszystkie Panie Położne na bezpłatne szkolenie pt. „Niepłodność Partnerska”, które odbędzie się 4 marca b.r. w siedzibie Kliniki INVICTA w Gdańsku.

21 styczeń 2010
INVICTA pierwszą kliniką leczenia niepłodności na Facebook

Klinika INVICTA jako pierwsza klinika leczenia niepłodności w Polsce, opublikowała swój oficjalny profil w serwisie Facebook.com.

18 styczeń 2010
Promocja "Cytologia za 1 zł"

W związku z Europejskim Tygodniem Walki z Rakiem Szyjki Macicy, w dniach 20 – 22 stycznia 2010 roku, zapraszamy wszystkie Panie na wykonanie badania cytologicznego w promocyjnej cenie 1 zł.

21 grudzień 2009
Informacja o godzinach otwarcia Kliniki INVICTA w Gdańsku podczas okresu światecznego

14 grudzień 2009
Autorski Program Diagnostics Excellence

Program Diagnostics Excellence stworzony przez INVICTA to pionierskie przedsięwzięcie wyznaczające nowe wymagania i kierunki rozwoju w zakresie satysfakcji Klientów i Pacjentów laboratoriów medycznych w Polsce.

30 listopad 2009
Laboratoria Medyczne INVICTA już otwarte!

25 listopada br. miało miejsce uroczyste otwarcie nowych Diagnostycznych Laboratoriów Medycznych INVICTA w Gdańsku. Spotkanie odbyło się w siedzibie Kliniki INVICTA i Laboratoriów Medycznych INVICTA, w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, przy ul. Trzy Lipy 3.

23 listopad 2009
Otwarcie nowego Laboratorium Diagnostycznego INVICTA

Zarząd INVICTA Sp. z o. o. oraz Kierownictwo Laboratoriów Medycznych INVICTA ma zaszczyt poinformować o uruchomieniu nowego Diagnostycznego Laboratorium Medycznego w Gdańsku. Uroczyste otwarcie Laboratoriów INVICTA odbędzie się w dniach 24 i 25 listopada 2009 roku w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

26 październik 2009
INVICTA w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym

Administracja Kliniki Zdrowia Kobiety, Leczenia Niepłodności i Laboratorium Medycznego INVICTA ma nową siedzibę w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

01 październik 2009
Pomorscy posłowie nie chcą edukacji o in-vitro

Dnia 26 września 2009 roku do Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA nie dotarł żaden z kilkudziesięciu zaproszonych w ramach dnia otwartego posłów.

24 wrzesień 2009
INVICTA zaprasza pacjentów do Kliniki w Gdańsku już w najbliższą sobotę!

Klinika Leczenie Niepłodności w Gdańsku zaprasza osoby, które poddały się leczeniu w Klinice lub są obecnymi pacjentami, na spotkanie z przedstawicielami Kliniki w najbliższą sobotę, czyli w dniu kiedy do Kliniki zaproszeni zostali posłowie RP.

22 wrzesień 2009
Klinika INVICTA edukuje posłów RP

26 września 2009 r. Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku zaprasza posłów Rzeczpospolitej Polskiej na dni otwarte organizowane w ramach akcji edukacyjnej zainicjowanej przez Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian”.

09 czerwiec 2009
Warsztaty pt. "Diagnostyka i Leczenie Niepłodności" tylko w Klinice INVICTA

Klinika INVICTA zorganizowała Warsztaty pt. "Diagnostyka i Leczenie Niepłodności".

28 maj 2009
Program "In Vitro Do Skutku"

Od 21 kwietnia Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Warszawie rozpoczyna program "IN VITRO DO SKUTKU".

28 maj 2009
Histeroskopia w Klinice INVICTA nową, małoinwazyjną metodą!

15 styczeń 2009
Klinika INVICTA w czołówce w rankingu gabinetów mammograficznych

Miło nam poinformować, że klinika INVICTA zajęła 19 miejsce (na 248) w rankingu gabinetów mammograficznych w Polsce.

04 wrzesień 2008
INVICTA już w Warszawie!

03 wrzesień 2008
Certyfikaty ESHRE dla personelu INVICTA

Miło nam poinformować, że Kierownik Kliniki Leczenia Niepłodności - dr hab n. med. Krzysztof Łukaszuk oraz Kierownik Laboratorium InVitro dr Joanna Liss otrzymali certyfikaty ESHRE "Senior Clinical Embryologist".

18 lipiec 2008
Nowość! Akupunktura w Klinice INVICTA

Akupunktura wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Zakłada ona, że siły witalne człowieka (qi) przepływają przez ciało wzdłuż określonych szlaków zwanych meridianami. Żyła płodności przebiega przez centralną część naszego ciała.

25 marzec 2008
"Wsparcie emocjonalne"

22 marca 2008 w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA zakończył się cykl bezpłatnych wykładów psychologicznych pt."Wsparcie emocjonalne" dla pacjentów dotkniętych problemem niepłodności.

21 marzec 2008
Już po raz drugi INVICTA laureatem rankingu Gazele Biznesu 2007!

19 marca 2008 roku w Operze Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się gala wręczania honorowych tytułów Gazel Biznesu 2008. Podobnie jak w roku 2007 INVICTA znalazła się w grupie najdynamiczniej rozwijających się firm województwa pomorskiego.

20 marzec 2008
Zdrowe dziecko u pary ze stwardnieniem guzowatym

W 2007 roku w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w wyniku przeprowadzenia genetycznej diagnostyki preimplantacyjnej u pary, u której przyszły ojciec choruje na stwardnienie guzowate udało się uzyskać zdrowy zarodek, nieobciążony wadą genetyczną.

04 marzec 2008
Bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne w INVICTA

8 marca 2008 roku zapraszamy Panie do Kliniki INVICTA przy ul. Podwale Grodzkie 2 w Gdańsku na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne w ramach profilaktycznych programów Narodowego Funduszu Zdrowia: " Profilaktyka raka piersi" i "Profilaktyka raka szyjki macicy".

26 luty 2008
Cykl bezpłatnych spotkań z psychoterapeutą w INVICTA

W trosce o pacjentów, ich przeżycia i trudności w pokonywaniu problemów związanych z niepłodnością od 6 października 2007 rozpoczynamy cykl spotkań, poświęconych tematom związanym z psychicznym stanem człowieka oraz sposobom radzenia sobie w sferze porozumiewania się, wspierania i przeżywania emocji.

21 styczeń 2008
Programy profilaktyczne w 2008 roku

20 styczeń 2008
Ocena rezerwy jajnikowej - nowe badania w Klinice INVICTA

Informujemy, że w Laboratoriach Medycznych INVICTA istnieje możliwość wykonania badań w kierunku oceny rezerwy jajnikowej. Badania te szczególnie przydatne są u kobiet decydujących się na późne macierzyństwo oraz borykających się z problemami niepłodności. 

07 grudzień 2007
II miejsce w Rankingu Najbardziej Innowacyjnych Produktów i Usług 2007

6 grudnia 2007 r. w Centrali BRE Banku w Warszawie odbyła się ogólnopolska Gala Innowacyjności, będąca zwieńczeniem Programu badań nad innowacyjnością polskich przedsiębiorstw prowadzony przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN, BRE Bank, Gazetę Prawną i Dun & Bradstreet.

05 grudzień 2007
Trzecia edycja Szkoły INVICTA

01 grudnia 2007 odbyła się trzecia konferencja w ramach Szkoły INVICTA poświęcona postępom w zakresie diagnozowania i leczenia niepłodności.

22 listopad 2007
II miejsce na liście najbardziej innowacyjnych firm woj. pomorskiego

14 listopada 2007 roku w Hotelu Grand w Sopocie został ogłoszony ranking najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw.

22 listopad 2007
IV Zjazd Rodzin Osób z Rzadkimi Zespołami Chromosomowymi

Klinika INVICTA wzięła udział w IV Zjeździe Rodzin Osób z Rzadkimi Zespołami Chromosomowymi organizowanym przez Stowarzyszenie GEN. 

09 listopad 2007
Konferencja szkoleniowa w ramach Szkoły INVICTA

01 grudnia 2007 odbyła się konferencja szkoleniowa dla lekarzy ginekologów w ramach Szkoły INVICTA pt. "Postępy w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności". 

26 wrzesień 2007
INVICTA na Targach Urody 2007

W dniach 28 - 29.09.2007 Klinika INVICTA wzięła udział w odbywających się w Gdańsku Targach Urody 2007.

18 wrzesień 2007
INVICTA na II Polskim Kongresie Genetyki w Warszawie

W dniach 18-19.09.2007 w Warszawie odbywał się II Polski Kongres Genetyki. Pracownicy Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA prezentowali na nim 3 prace poświęcone diagnostyce preimplantacyjnej.

14 wrzesień 2007
Program edukacyjny dla uczennic gdańskich szkół

Klinika INVICTA zaprasza nauczycieli gimnazjów i szkół pogimnazjalnych w Gdańsku do wzięcia udziału w programie edukacyjnym opracowanym przez lekarzy specjalistów Kliniki INVICTA i skierowanym do uczennic w wieku 15-18 lat.

14 wrzesień 2007
Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Gdańska

Klinika INVICTA zaprasza do wzięcia udziału w programie bezpłatnych szczepień profilaktycznych  przeciwko grypie w ramach Programu Przeciwdziałania Wybranym Chorobom Społecznym, finansowanego przez Urząd Miasta Gdańska.

13 wrzesień 2007
"Różowa wstążka" w Klinice INVICTA

Od 14 września do 31 grudnia 2007 trwa w Klinice INVICTA akcja „Różowa wstążka”, której celem jest uświadomienie kobietom roli badań diagnostycznych w profilaktyce raka piersi i raka szyjki macicy - dwóch najczęściej występujących typów nowotworów u kobiet w Polsce.

22 sierpień 2007
Klinika INVICTA członkiem Europejskiego Towarzystwa Embriologii i Rozrodu Człowieka

Klinika INVICTA w Gdańsku jest członkiem European Society of Human Reproduction and Embryology ESHRE (Europejskie Towarzystwo Embriologii i Rozrodu Człowieka).

15 czerwiec 2007
INVICTA nominowana do nagrody w konkursie "Gryf Gospodarczy Edycja 2007"

Klinika INVICTA została nominowana do tytułu "Gryf Gospodarczy Edycja 2007" w ramach konkursu organizowanego przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.

10 czerwiec 2007
INVICTA pierwsza w konkursie "Najlepsza strategia zarządzania kompetencjami pracowników"

Klinika INVICTA zdobyła I miejsca w konkursie "Najlepsza strategia zarządzania kompetencjami pracowników", który jest końcową częścią projektu "Inwestycja w kadry".

05 czerwiec 2007
"Gazele biznesu 2006"

Klinika INVICTA została wyróżniona przez dziennik "Puls Biznesu" prestiżowym tytułem "Gazeli Biznesu 2006".