Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

Oceń nas - Ankieta Anonimowa

Wypełnij anonimową ankietę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


wypełnij ankietę...

Badania i testy genetyczne INVICTA


Więcej...

Aktualności

31 grudzień 2014
Nowe technologie w służbie pacjenta i lekarza

Z końcem 2014 roku Invicta Sp. z o.o. wprowadziła na rynek usług medycznych nowatorski System MT. W ramach projektu zintegrowane zostały systemy informatyczne kilku dostawców usług medycznych oraz powstały trzy Portale Dostępowe przeznaczone dla różnych grup odbiorców: Pacjenta, Lekarza i Partnera.

02 kwiecień 2014
Szkoła Rodzenia INVICTA - bezpłatna dla mieszkanek Gdańska

Oczekiwaniu na przyjście na świat dziecka towarzyszy zazwyczaj wiele zmian i wiele pytań. Jak odpowiednio przygotować się do porodu, co powinna zawierać wyprawka dla noworodka, w jaki sposób właściwie opiekować się niemowlęciem – to tylko niektóre z wątpliwości, które przyszła mama wyjaśnić może uczestnicząc w zajęciach Szkoły Rodzenia. INVICTA zaprasza wszystkie ciężarne Panie na spotkania prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę medyczną z myślą o ich najważniejszych potrzebach. Zajęcia dla kobiet zameldowanych w Gdańsku są bezpłatne.


 

27 luty 2014
Badania Prenatalne

Poradnictwo genetyczne oraz diagnostyka prenatalna to podstawowe składowe profilaktyki wad i chorób genetycznych. Narodowy Fundusz Zdrowia prowadzi Program badań prenatalnych, przeznaczony dla osób z grup ryzyka. Aby pacjentka mogła skorzystać z bezpłatnych badań, konieczne jest skierowanie zawierające informacje o wskazaniach do objęcia programem wraz z opisem nieprawidłowości i dołączonymi wynikami badań potwierdzającymi zasadność skierowania do programu, wystawione przez lekarza prowadzącego ciążę.

13 styczeń 2014
Szkoła Rodzenia INVICTA

Kolejna edycja bezpłatnej dla mieszkanek Gdańska Szkoły Rodzenia INVICTA zostanie ogłoszona po zakończeniu postępowania konkursowego na przełomie lutego i marca. Obecnie Urząd Miasta Gdańska, finansujący projekt, jest na etapie oceny otrzymanych ofert.