Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

17 grudzień 2010
INVICTA kształci polską kadrę medyczną. Kolejne spotkanie w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY za nami

10 grudnia br. w Warszawie odbyło się kolejne bezpłatne szkolenie dla lekarzy specjalistów...

12 grudzień 2010
INVICTA ponownie uhonorowana "Gazelą Biznesu"

Mamy przyjemność poinformować, iż INVICTA po oraz kolejny została uhonorowana tytułem "Gazeli Biznesu" jako jedna z szybciej rozwijających się firm w Polsce.

09 grudzień 2010
„Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności”: bezpłatne szkolenie dla lekarzy

INVICTA zaprasza lekarzy ginekologów, endokrynologów oraz onkologów na bezpłatne szkolenie pt. „Nowoczesna Diagnostyka i Leczenie Niepłodności".

07 grudzień 2010
Podaruj sobie odrobinę młodości! Nowa Klinika Anti-Aging INVICTA

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA mają przyjemność poinformować o otwarciu nowej Kliniki Anti-Aging INVICTA. Zapraszamy serdecznie!

26 listopad 2010
Czas Wam na mnie ucieka...

Od 26 listopada ryszyły bezpłatne konsultacje ginekologiczne dla Par w Klinikach Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdańsku i Warszawie. Konsultacje potrwają do końca grudnia 2010 roku.

18 listopad 2010
Niepłodność Partnerska: podsumowanie szkolenia

17 listopada w siedzibie INVICTA odbyło się bezpłatne szkolenie dla Położnych i Pielęgniarek pt. „Niepłodność Partnerska”. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczyciły Uczestniczki z całego woj. pomorskiego.

16 listopad 2010
Bezpłatne szkolenie dla Położnych i Pielęgniarek w Gdańsku!

INVICTA w ramach Programu INVICTA UNIVERSITY zaprasza Położne na bezpłatne szkolenie pt. „Niepłodność Partnerska". Spotkanie odbędzie się 17 listopada br. w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

05 listopad 2010
Bezpłatne badania genetyczne dla par starających się o potomstwo

INVICTA zaprasza wszystkie zainteresowane pary starające się o potomstwo na bezpłatne badania genetyczne kariotypu z krwi obwodowej, pozwalające na...

05 listopad 2010
Bezpłatne badania genetyczne dla kobiet w INVICTA

INVICTA zaprasza wszystkie Panie na bezpłatne badania diagnozujące genetyczne podłoże poronień oraz istnienie wrodzonej predyspozycji do zachorowania na raka piersi i jajnika. Badania wykonać można w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w Klinice INVICTA przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku. Oferta ważna jest do końca 2010 roku.

05 listopad 2010
Bezpłatne badania genetyczne dla mężczyzn w INVICTA

INVICTA ma przyjemność zaprosić wszystkich Panów na bezpłatne badania diagnozujące genetyczne podłoże niepłodności męskiej. Badania wykonać można w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w Klinice INVICTA przy ul. Rajskiej 10 w Gdańsku. Oferta ważna jest do końca 2010 roku.

25 październik 2010
Nowa Poradnia Dietetyczna INIVCTA w Gdańsku

Z przyjemnością informujemy, iż Klinika INVICTA w Gdańsku przy ulicy Rajskiej 10 uruchomiła 1 września br. Poradnię Dietetyczną.

21 październik 2010
"Sprawdź, ile czasu zostało Ci na dziecko" - ekspert INVICTA o metodach oceny płodności kobiety

Zapraszamy do przeczytania interesującego artykułu na temat współczesnych metod kontroli i oceny stopnia płodności kobiety.

20 październik 2010
INVICTA z tegorocznym laureatem Nagrody Nobla!

Przedstawiciele INVICTA podczas jednej z konferencji medycznych, mieli okazję uczestniczyć w bezpośrednim spotkaniu z tegorocznym laureatem Nagrody Nobla z fizjologii i medycyny, prof. Robertem Geoffrey’em Edwardsem.

18 październik 2010
INVICTA w roli eksperta na spotkaniu PTG w Olsztynie

14 października br. INVICTA uczestniczyła w szkoleniu lekarzy zorganizowanym pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w Olsztynie.

13 październik 2010
"Nowe życie z laboratorium" - wywiad z ekspertem w dziedzinie in vitro

Zapraszamy do przeczytania ciekawego wywiadu z ekspertem w dziedzinie leczenia niepłodności oraz in vitro – prof. dr hab. n med. Krzysztofem Łukaszukiem, Kierownikiem Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA.

04 październik 2010
Kwalifikacje do Programu ?In Vitro Do Skutku" zakończone

30 września br. minął termin kwalifikacji do Programu „In Vitro Do Skutku” realizowanego w Klinikach Leczenia Niepłodności INVICTA...

04 październik 2010
Nobel za in vitro!

Tegoroczną nagrodą Nobla z fizjologii i medycyny uhonorowany został Brytyjczyk, prof. Robert Geoffrey Edwards, za osiągnięcia w zakresie embriologii człowieka, które umożliwiły opracowanie obecnie stosowanych technik zapłodnienia pozaustrojowego.

23 wrzesień 2010
Pozostało 8 dni kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

Klinika INVICTA dnia 30 września br. kończy nabór do II edycji Programu „In Vitro Do Skutku”.

26 sierpień 2010
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego prof. Jerzy Buzek w Laboratoriach Medycznych INVICTA

26 sierpnia 2010 roku Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, prof. Jerzy Buzek odwiedził Centralne Laboratorium Medyczne INVICTA zlokalizowane w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

30 lipiec 2010
Przedłużenie terminu kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

W związku z dużym zainteresowaniem oraz licznymi prośbami Pacjentów, Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA zdecydowała o przedłużeniu kwalifikacji do Programu „In Vitro Do Skutku”. Kwalifikacje potrwają do 30 września 2010.

22 lipiec 2010
Pozostało tylko 14 dni kwalifikacji do Programu ?In Vitro Do Skutku?

Klinika INVICTA dnia 4 sierpnia 2010 roku kończy nabór do II edycji Programu „In Vitro Do Skutku”.

21 lipiec 2010
Wywiad z dr Joanną Liss na temat tegorocznego Programu ?In Vitro Do Skutku?

Wywiad z dr Joanną Liss z Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA na temat tegorocznego Programu „In Vitro Do Skutku”.

28 czerwiec 2010
Bliźnięta w różnych okresach życia ? podsumowanie konferencji

W dniach 18-19 czerwca br. Klinika INVICTA brała udział w X Jubileuszowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bliźnięta w różnych okresach życia: aspekty biologiczne, medyczne, psychologiczne i społeczne”.

24 maj 2010
Dzień Matki. Program ?Dbaj o siebie cały rok?: zrób cytologię za 1 zł

Z okazji Dnia Matki zapraszamy wszystkie Panie do udziału w promocji Cytologia za 1 zł. Aby skorzystać z promocji należy 26 maja skontaktować się z rejestracją i umówić pobranie cytologii. Wizyta może odbyć się do 2 czerwca 2010 r.

17 maj 2010
?Diagnostyka Kobiet w Ciąży?: podsumowanie wykładu dla Położnych i Pielęgniarek

7 maja br. w Hotelu ORLE w Sobieszewie odbył się kolejny wykład w ramach INVICTA UNIVERSITY pt. „Diagnostyka Kobiet w Ciąży”.

04 maj 2010
Program "In Vitro Do Skutku 2010": 99 proc. Kobiet zajdzie w ciążę!

99 proc. kobiet zajdzie w ciążę w Programie „In Vitro Do Skutku” prowadzonym przez Klinikę Leczenia Niepłodności INVICTA. Dla porównania średnia skuteczność  standardowego programu In Vitro wynosi około 30 proc.

18 marzec 2010
?Niepłodność Partnerska?: podsumowanie szkolenia dla Położnych

4 marca b.r. w siedzibie Kliniki INVICTA w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbyło się bezpłatne szkolenie dla Pań Położnych, otwierające cykl szkoleń pt. „Niepłodność Partnerska”.

04 marzec 2010
Program ?Dbaj o siebie cały rok?: wygraj cytologię za 1 zł

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet zaprasza wszystkie Panie do udziału w Programie „Dbaj o siebie cały rok”.

25 luty 2010
Prezes Zarządu INVICTA wsród nominowanych do tytułu "Menedżera Roku"

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA mają zaszczyt poinformować, iż wśród tegorocznych nominowanych do tytułu "Menedżera Roku" znalazła się Pani Prezes Zarządu INVICTA, Dorota Białobrzeska-Łukaszuk.

24 luty 2010
?Niepłodność Partnerska?: bezpłatne szkolenie dla Położnych

Kliniki oraz Laboratoria Medyczne INVICTA w ramach Programu INVICTA University zapraszają wszystkie Panie Położne na bezpłatne szkolenie pt. „Niepłodność Partnerska”, które odbędzie się 4 marca b.r. w siedzibie Kliniki INVICTA w Gdańsku.

21 styczeń 2010
INVICTA pierwszą kliniką leczenia niepłodności na Facebook

Klinika INVICTA jako pierwsza klinika leczenia niepłodności w Polsce, opublikowała swój oficjalny profil w serwisie Facebook.com.

18 styczeń 2010
Promocja "Cytologia za 1 zł"

W związku z Europejskim Tygodniem Walki z Rakiem Szyjki Macicy, w dniach 20 – 22 stycznia 2010 roku, zapraszamy wszystkie Panie na wykonanie badania cytologicznego w promocyjnej cenie 1 zł.