Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close
 

Aktualności

04 wrzesień 2008
INVICTA już w Warszawie!

03 wrzesień 2008
Certyfikaty ESHRE dla personelu INVICTA

Miło nam poinformować, że Kierownik Kliniki Leczenia Niepłodności - dr hab n. med. Krzysztof Łukaszuk oraz Kierownik Laboratorium InVitro dr Joanna Liss otrzymali certyfikaty ESHRE "Senior Clinical Embryologist".

18 lipiec 2008
Nowość! Akupunktura w Klinice INVICTA

Akupunktura wywodzi się z tradycyjnej medycyny chińskiej. Zakłada ona, że siły witalne człowieka (qi) przepływają przez ciało wzdłuż określonych szlaków zwanych meridianami. Żyła płodności przebiega przez centralną część naszego ciała.

25 marzec 2008
"Wsparcie emocjonalne"

22 marca 2008 w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA zakończył się cykl bezpłatnych wykładów psychologicznych pt."Wsparcie emocjonalne" dla pacjentów dotkniętych problemem niepłodności.

21 marzec 2008
Już po raz drugi INVICTA laureatem rankingu Gazele Biznesu 2007!

19 marca 2008 roku w Operze Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się gala wręczania honorowych tytułów Gazel Biznesu 2008. Podobnie jak w roku 2007 INVICTA znalazła się w grupie najdynamiczniej rozwijających się firm województwa pomorskiego.

20 marzec 2008
Zdrowe dziecko u pary ze stwardnieniem guzowatym

W 2007 roku w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w wyniku przeprowadzenia genetycznej diagnostyki preimplantacyjnej u pary, u której przyszły ojciec choruje na stwardnienie guzowate udało się uzyskać zdrowy zarodek, nieobciążony wadą genetyczną.

04 marzec 2008
Bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne w INVICTA

8 marca 2008 roku zapraszamy Panie do Kliniki INVICTA przy ul. Podwale Grodzkie 2 w Gdańsku na bezpłatne badania mammograficzne i cytologiczne w ramach profilaktycznych programów Narodowego Funduszu Zdrowia: " Profilaktyka raka piersi" i "Profilaktyka raka szyjki macicy".

26 luty 2008
Cykl bezpłatnych spotkań z psychoterapeutą w INVICTA

W trosce o pacjentów, ich przeżycia i trudności w pokonywaniu problemów związanych z niepłodnością od 6 października 2007 rozpoczynamy cykl spotkań, poświęconych tematom związanym z psychicznym stanem człowieka oraz sposobom radzenia sobie w sferze porozumiewania się, wspierania i przeżywania emocji.

21 styczeń 2008
Programy profilaktyczne w 2008 roku

20 styczeń 2008
Ocena rezerwy jajnikowej - nowe badania w Klinice INVICTA

Informujemy, że w Laboratoriach Medycznych INVICTA istnieje możliwość wykonania badań w kierunku oceny rezerwy jajnikowej. Badania te szczególnie przydatne są u kobiet decydujących się na późne macierzyństwo oraz borykających się z problemami niepłodności.