Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nieplodnosc

   

Oceń nas - Ankieta Anonimowa

Wypełnij anonimową ankietę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


wypełnij ankietę...

Badania i testy genetyczne INVICTA


Więcej...

Szpitale Jednodniowe INVICTA


Szpitale Jednodniowe INVICTA są integralną częścią struktury Klinik i Laboratoriów Medycznych INVICTA. Pierwszy Szpital INVICTA powstawł w 2005 r. w Gdańsku przy ul. Rajskiej 10. Najnowsza placówka otwarta została w sierpniu 2008 r. w Warszawie przy ul. Złotej 6.

 

Działalnością swoją Szpitale INVICTA obejmują zabiegi chirurgiczne z zakresu ginekologii, ginekologii onkologicznej, chirurgii onkologicznej oraz chirurgii plastycznej. Z usług Szpitali INVICTA można korzystać odpłatnie oraz w ramach ubezpieczenia w NFZ. W Klinikach INVICTA przeprowadzane są specjalistyczne konsultacje kwalifikujące do zabiegów operacyjnych oraz konsultacje pooperacyjne.

 

Niewielka inwazyjność oraz krótki pobyt w Szpitalu INVICTA to szybszy powrót do zdrowia Pacjenta oraz mniejszy stres i ryzyko wystąpienia zakażeń. Przed zabiegem każdy Pacjent jest konsultowany przez najwyższej klasy Specjalistów INVICTA oraz przechodzi konieczne badania w Laboratoriach Medycznych INVICTA.

 

Troska i Profesjonalizm

Najwyższa jakość usług świadczonych w Szpitalach INVICTA gwarantują uznani w środowisku medycznym lekarze oraz światowej klasy sprzęt medyczny. Dzięki wyjątkowej opiece Białego Personelu Pacjenci Szpitali INVICTA czują wyjątkowy komfort zarówno podczas przygotowania do zabiegu, jak i po jego przeprowadzeniu.

 

Zapraszamy do Szpitali INVICTA!

 

Szczegółowy zakres oraz cennik usług Szptali INVICTA dostępne są w Wyszukiwarce Usług.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

INVICTA WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800

INVICTA GDAŃSK

Rajska 10, tel. 58 58 58 800

BIURO ZARZĄDU

Polna 64
81-740 Sopot
tel. 58 58 58 810
invicta@invicta.pl

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Zabiegi Lecznicze
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej