Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

 

Proces rekrutacyjny

 

Podstawowy proces rekrutacji w Invicta składa się z trzech etapów:

I. Ogłoszenie o wolnych stanowiskach

W odpowiedzi na ogłoszenie oczekujemy od kandydatów złożenia cv wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@invicta.pl

II. Analiza i selekcja aplikacji

Wszystkie nadesłane aplikacje, po upływie okresu publikacji ogłoszenia, szczegółowo są analizowane pod względem stawianych wymagań wobec danego stanowiska pracy. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli Twoje kwalifikacje spełniają nasze oczekiwania zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

III. Rozmowa kwalifikacyjna z pracownikiem Działu HR oraz kierownikiem danej jednostki organizacyjnej

Najczęściej pierwsze spotkanie odbywa się w obecności pracownika Działu HR i bezpośredniego przełożonego (w przypadku kandydatów do Oddziału Warszawy pierwsza rozmowa odbywa się z Kierownikiem Oddziału). Rozmowa ma na celu zweryfikowanie wiedzy, doświadczenia, umiejętności kandydata, a także preferencji osobowościowych do pracy w danym zespole. Pokrótce przedstawiamy warunki pracy na danym stanowisku oraz nasze oczekiwania, a także informujemy o dalszym przebiegu rekrutacji. W zależności od stanowiska, rekrutacja może zostać rozszerzona o drugą rozmowę – z kierownikiem wyższego rzędu, testy znajomości języka angielskiego czy testy wiedzy.

IV. Informacja o wyniku rekrutacji

Wybrany kandydat otrzymuje od nas propozycję wakatu z wyszczególnieniem konkretnych warunków zatrudnienia. Każdy kandydat, z którym mieliśmy przyjemność rozmawiać otrzymuje od nas informację zwrotną o wyniku procesu rekrutacji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...