Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

 

Tytuł Projektu: "Opracowanie i wdrożenie nowej metody diagnostycznej zaburzeń płodności o proweniencji genetycznej w oparciu o wysokoprzepustowe sekwencjonowanie następnej generacji."

 

Celem Projektu jest opracowanie innowacji produktowej w postaci usług diagnostycznych i medycznych przeznaczonych do identyfikowania problemów o podłożu genetycznym i optymalizacji rozwiązań w leczeniu zaburzeń płodności.

 

Planowane efekty: W wyniku realizacji Projektu dotychczasowy model praktykowany przez Beneficjenta zostanie rozbudowany o technologię badań wielogenowych i analizę wyników klinicznych i diagnostycznych w kontekście baz porównawczych i dużej liczby danych. INIVCTA wprowadzi nowe usługi w postaci innowacyjnej diagnostyki oraz unikalne terapie celowane za pomocą pełnej identyfikacji podłoża choroby w tym genetycznego dając szanse na zdrowe potomstwo Parom, których leczenie do tej pory kończyło się niepowodzeniem.

 

Całkowity koszt realizacji projektu: 6 377 593,81 PLN

 

Całkowite wydatki kwalifikowane Projektu: 5 989 494,63 PLN

 

Dofinansowanie UE: 3 957 279,74 PLN

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...