Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

Markery nowotworowe

  

Markery nowotworowe to związki białkowe, wytwarzane w komórkach nowotworowych lub w innych prawidłowych komórkach w odpowiedzi na rozwijający się nowotwór i uwalniane do krążenia.
Wykrywanie nowotworów we wczesnym stadium jest bardzo ważne i często decyduje o skuteczności leczenia. Nie istnieje jednak idealny marker nowotworowy, który bez dodatkowych badań potwierdziłby lub wykluczył chorobę nowotworową. Wzrost stężenia poszczególnych markerów może być spowodowany wieloma chorobami, również nienowotworowymi, i nie zawsze stężenie markera w surowicy jest wprost proporcjonalne do stopnia zaawansowania choroby.
Badania markerów nowotworowych znalazły zastosowanie w monitorowaniu przebiegu choroby, ocenie efektywności leczenia i wczesnego wykrywania wznowy.

 

Zobacz również:

 

Rak prostaty
Nowotwory jąder
Rak jajnika
Rak sutka
Nowotwory przewodu pokarmowego

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LABORATORIA MEDYCZNE SOPOT
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 800
sekretariat.laboratorium@invicta.pl


LABORATORIA MEDYCZNE WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
laboratorium.warszawa@invicta.pl

Sprawdź wyniki online!

Serwis MEDIPOINT to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wyników swoich badań laboratoryjnych poprzez internet z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze!


Dowiedz się więcej!

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...