Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nowotwory

Oceń nas - Ankieta Anonimowa

Wypełnij anonimową ankietę. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna.


wypełnij ankietę...

Badania i testy genetyczne INVICTA


Więcej...

Nowa siedziba

 

25 listopada 2009 r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych INVICTA w Gdańsku. Spotkanie odbyło się w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Trzy Lipy 3, w którym mieści się również siedziba INVICTA Sp. z o. o. Organizatorów wydarzenia swoją obecnością zaszczycili reprezentanci władz samorządowych oraz kluczowi przedstawiciele środowiska medycznego – Partnerzy i Klienci INVICTA.

Zaproszeni goście mieli możliwość zwiedzenia siedziby Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych INVICTA. Wejście do Laboratorium poprzedził symboliczny chrzest – o drzwi nowej pracowni diagnostycznej rozbito komplet tradycyjnych naczyń laboratoryjnych. Odwiedzający mogli przyjrzeć się unikalnym preparatom laboratoryjnym, jak również wysłuchać prezentacji przygotowanych przez lekarzy specjalistów.

.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LABORATORIA MEDYCZNE SOPOT
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 800
sekretariat.laboratorium@invicta.pl


LABORATORIA MEDYCZNE WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
laboratorium.warszawa@invicta.pl

Sprawdź wyniki online!

Serwis MEDIPOINT to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wyników swoich badań laboratoryjnych poprzez internet z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze!


Dowiedz się więcej!

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...