Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nowotwory

Mikroskopowa ocena rozmazu krwi obwodowej

Metoda: mikroskopia optyczna
Czas oczekiwania na wynik: 1 - 2 dni
Materiał biologiczny: Krew żylna (EDTA)
Przygotowanie Pacjenta do badania: Pacjent powinien być na czczo. Krew pobrać rano między 7:00, a 9:00 lub wg. wskazań lekarza.
Opis badania: Mikroskopowa ocena rozmazu krwi obwodowej jest badaniem uzupełniającym, pomocnym w diagnostyce róznicowej chorób o różnym podłożu (choróby infekcyjne, niedokrwistości, hematologiczne zespoły rozrostowe itp.). Badanie polega na mikroskopowej weryfikacji morfologii poszczególnych elementów morfotycznych - leukocytów, erytrocytów i krwinek płytkowych w preparacie krwi obwodowej barwionym metodą May-Grunwalda Giemsy. W skład badania wchodzi ponadto określenie wzoru odsetkowego leukocytów. Najczęstszym wskazaniem do wykonania badania są ilościowe zaburzenia parametrów morfologii krwi obwodowej wykonanej z zastosowaniem analizatora hematologicznego.
Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LABORATORIA MEDYCZNE SOPOT
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 800
sekretariat.laboratorium@invicta.pl


LABORATORIA MEDYCZNE WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
laboratorium.warszawa@invicta.pl

Sprawdź wyniki online!

Serwis MEDIPOINT to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wyników swoich badań laboratoryjnych poprzez internet z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze!


Dowiedz się więcej!

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...