Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online
nowotwory

Kwas walproinowy

Metoda: enzymoimmunologiczna homogenna - EIA EMIT
Czas oczekiwania na wynik: 2 dni
Materiał biologiczny: Krew żylna, surowica
Przygotowanie Pacjenta do badania:

Krew pobrać bezpośrednio przed podaniem następnej dawki leku lub wg. wskazań lekarza.

Uwagi: Czas wykonania badań może ulec zmianie z powodów niezależnych od Laboratoriów INVICTA. W przypadku braku wyniku w przewidzianym terminie uprzejmie prosimy o kontakt z Laboratoriami Medycznymi INVICTA pod numerem telefonu 585858804.
Opis badania: Kwas walproinowy jest organicznym związkiem chemicznym z grupy kwasów karboksylowych, wykazującym właściwości przeciwdrgawkowe. Związek ten stosowany jest z wyboru w leczeniu różnych postaci padaczek i choroby afektywnej dwubiegunowej. Podany doustnie szybko się wchłania, maksymalne stężenie w surowicy krwi osiąga po 1-4 godzinach od podania. Jak każdy lek może wywoływać działania niepożądane, szczególnie po przekroczeniu dawki toksycznej, dlatego dawkowanie powinno być ustalane indywidualnie - najlepiej pod kontrolą stężenia leku we krwi.
Powrót

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

LABORATORIA MEDYCZNE SOPOT
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 800
sekretariat.laboratorium@invicta.pl


LABORATORIA MEDYCZNE WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
laboratorium.warszawa@invicta.pl

Sprawdź wyniki online!

Serwis MEDIPOINT to miejsce, dzięki któremu masz dostęp do wyników swoich badań laboratoryjnych poprzez internet z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze!


Dowiedz się więcej!

MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.


więcej...