Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

    

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA zapraszają do Współpracy!

 

Kliniki i Laboratoria Medyczne INIVCTA zapraszaja do współpracy przychodnie, laboratoria, lekarzy i położne zainteresowane rozwojem i możliwością współpracy z Kliniką INVICTA w zakresie leczenia niepłodności, badań laboratoryjnych, w tym możliwości wykonania w Laboratoriach Medycznych INVICTA testów w kierunku HPV, cytologii, kolposkopii, badań genetycznych (kariotypy, szybka diagnostyka genetyczna płodu, diagnostyka preimplantacyjna i inne).

 

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA zapraszają lekarzy, biały personel oraz organizacje medyczne do udziału w szkoleniach w ramach INVICTA University. Jest to propozycja dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu diagnostyki laboratoyjnej oraz ginekologii ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z diagnostyką i leczeniem niepłodności.


Szkolenia prowadzone są przez uznane autorytety naukowe medycyny i diagnostyki laboratoryjnej w Polsce.

 

 

W celu przybliżenia oferty współpracy zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego bądź telefonicznego kontaktu z naszymi przedstawicielami!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

BIURO ZARZĄDU
Polna 64, Sopot, tel. 58 58 58 810,
invicta@invicta.pl


 


KONTAKT DLA MEDIÓWmarketing@invicta.pl


 


 MEDYCYNA ESTETYCZNA - NOWOŚĆ

Zapraszamy do Kliniki Anti-Aging INVICTA w Gdańsku.
Medycyna Estetyczna
Laseroterapia
Kosmetyka Profesjonalna.
więcej...