Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

Kontakt dla Klientów Biznesowych

 

Dział Sprzedaży i Marketingu

 

Woj. Pomorskie

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Adam Zajchowski

e-mail: adam.zajchowski@invicta.pl

Tel. 660 710 457

 

Woj. Mazowieckie

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Marzena Zalewska-Dela

e-mail: marzena.zalewska@invicta.pl

Tel. 600 236 085

 

Laboratoria Medyczne INVICTA

Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Jacek Zieliński

e-mail: jacek.zielinski@invicta.pl

Tel. 784 373 593

 

Biuro Obsługi Klienta

Ewa Karpowicz

e-mail: ewa.karpowicz@invicta.pl

Tel. 600 466 873

 

Laboratorium Genetyczne INVICTA

Specjalista ds. Kluczowych Klientów

Agnieszka Kukawska
e-mail: agnieszka.kukawska@invicta.pl
Tel. 784 368 592

Biuro Obsługi Klienta

e-mail: genetyka@invicta.pl

Tel. 58 58 58 804

 

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Jakub Dejewski

e-mail: jakub.dejewski@invicta.pl

Tel. 58 58 58 810

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INVICTA WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
klinika.warszawa@invicta.pl


INVICTA GDAŃSK
Rajska 10, tel. 58 58 58 800
klinika.gdansk@invicta.pl


INVICTA GDAŃSK
Podwale Grodzkie 2, tel. 58 58 58 800
rejestracja.gdansk@invicta.pl


INVICTA SŁUPSK
Frąckowskiego 15, tel. 58 58 58 800
klinika.slupsk@invicta.pl


INVICTA GDYNIA
Władysława IV 50/3, tel. 58 58 58 800
klinika.gdynia@invicta.pl


INVICTA WROCŁAW
53-235 Wrocław, ul. Grabiszyńska 208
T:
58 58 58 801
klinika.wroclaw@invicta.pl


BIURO ZARZĄDU
Trzy Lipy 3, tel. 58 58 58 810,
Fax 58 746 30 01
invicta@invicta.pl


KONTAKT DLA MEDIÓW
Katarzyna Goch, tel. 784 375 922  
katarzyna.goch@invicta.pl


 

Program In Vitro All Inclusive

W ramach jednej opłaty ryczałtowej otrzymasz pełną procedurę zapłodnienia pozaustrojowego in vitro wraz
z wizytami, badaniami, dodatkowymi procedurami medycznymi oraz,
co najważniejsze, z pakietem
leków do stymulacji. 


więcej...