Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

 

Pierwsza wizyta w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA

 

Pierwsza wizyta

Pierwsza wizyta powinna odbyć się między 1 a 3 dniem cyklu czyli w trakcie krwawienia miesięcznego. Podczas wizyty lekarz wykonuje USG dopochwowe. Lekarze z Kliniki Leczenia Niepłodności przyjmują pacjentów od poniedziałku do soboty, nie ma więc obawy, że wizyta w danym cyklu może się nie odbyć ze względu na dzień tygodnia.

 

Pacjentka

Pacjentka powinna zgłosić się na wizytę z aktualnymi badaniami hormonalnymi, wykonanymi między 1 a 3 dniem cyklu. Są to: E2 (estradiol), LH, FSH, test z MTC (z metoclopramidem), T (testosteron), przeciwciała anty TPO oraz SHBG, INH B i AMH. Wszsytkie badania Laboratoryjne można wykonać w Laboratoriach Medycznych INVICTA w dniu umówionej wizyty. W celu wykonania badań należy zgłosić się rano (w godzinach 7.00-11.00, od poniedziałku do piątku oraz 8.00 - 9.00 w soboty) na czczo do Laboratorium INVICTA i pobrać krew na w/w oznaczenia hormonalne. Na badania należy przeznaczyć około 2 godzin. Wyniki badań będą dostępne jescze tego samego dnia.

 

Partner

Partner Pacjentki powinien zgłosić się na wizytę z aktualnym wynikiem badania nasienia. Badanie to można wykonać w Laboratorium INVICTA, codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 11.00 po wcześniejszej rejestarcji. Wynik badania lekarz otrzyma po 5 godzinach od godziny pobrania materiału. Badanie powinno być wykonane z zachowaniem 2-7 dniowej abstynencji płciowej.

 

Jeżeli posiadają Państwo dokumentację medyczną, dotyczącą dotychczasowego leczenia niepłodności (wyniki badań hormonalnych, badania nasienia, opisy zabiegów szpitalnych, zabiegów zapłodnienia pozaustrojowego) należy ją zabrać ze sobą na wizytę.

 

Rejestracja
Na pierwszą wizytę najprościej jest umówić się telefonicznie dzwoniąc w pierwszym dniu cyklu bezpośrednio do rejestracji Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA. Wizyta kwalifikacyjna do Programu IN VITRO może mieć miejsce w tym samym dniu lub w dniu następnym. Kolejne wizyty umawiane są w zależności od momentu rozpoczęcia przygotowań do procedury in vitro.
Jeżeli planujecie Państwo przyjazd do Kliniki INVICTA z daleka, istnieje możliwość ustalenia kolejnych terminów wizyt indywidualnie, tak aby ograniczyć Państwa pobyt w Klinice do minimum.

Skontaktuj się z INVICTĄJeśli chcesz umówić wizytę, prosimy o podanie imienia, nazwiska i daty urodzenia.

SKONTAKTUJ SIE Z NAMI

INVICTA WARSZAWA
Złota 6, tel. 22 892 93 60
rejestracja.warszawa@invicta.pl


INVICTA GDAŃSK
Rajska 10, tel. 58 763 50 50
rejestracja.gdansk@invicta.pl

Program Dawstwa Komórek Jajowych

Bezpłatny program in vitro dla kobiet, które decydują się podzielić komórkami jajowymi...


Przekaż Dar życia. Pomóż innym parom spełnić marzenie o potomstwie!


więcej...

Szansa na ciążę dla Par pragnących zdrowego genetycznie dziecka

Obawiasz się urodzenia dziecka obciążonego chorobą genetyczną? Starasz się o dzieckopo 37 roku życia? Sprawdź w jaki sposób specjaliści z Kliniki Leczenia Niepłodności
INVICTA mogą Ci pomóc.


dowiedz się więcej

Jesteś młody i masz ich miliony...

Zostań anonimowym dawcą nasienia i pomóż innym w walce o upragnione potomstwo...
Bezpłatnie zbadamy Twoje nasienie, możesz liczyć na zwrot
kosztów w wysokości 500 zł.


Więcej

Zapłodnienie in vitro w INVICTA

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA oferuje pełne spektrum procedur leczniczych stosowanych na świecie, w tym zapłodnienie pozaustrojowe in vitro.


więcej...