Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Invicta

Zaloguj się do: Invicta Online

Warszawa, Złota 6

Dane kontaktowe


Warszawa, Złota 6

Złota 6
00-019 Warszawa

Klinika Leczenia Niepłodności
tel. 58 58 58 800, wewn. 1 (bezpośredni nr 58 58 58 801)

Klinika Zdrowia Kobiety
tel. 58 58 58 800, wewn. 2

Godziny otwarcia
  • Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA:
    pn - pt: 6.30 - 21.00
    so: 7.00 - 16.00
Kierownik placówki:


  • Joanna Pawlak
O placówce:


Placówka mieści się w samym centrum Warszawy przy ul. Złotej 6. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół ponad 50 specjalistów oraz nowoczesne gabinety lekarskie o najwyższym standardzie wyposażenia. Dzięki nieszablonowemu wystrojowi wnętrz oraz profesjonalnej miłej obsłudze, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty w komfortowych warunkach. Placówka dysponuje nowoczesną salą operacyjną, gdzie wykonywane są zabiegi w ramach Szpitala - oddziału jednodniowego. Zapewniamy komplesowe leczenie niepłodności wraz z najnowocześniejszymi procedurami leczniczymi.

 

- Klinika Zdrowia Kobiety

- Klinika Leczenia Niepłodności

- Medyczne Laboratoria Diagnostyczne

- Szpital - Oddział Jednodniowy

Do góry
Usługi w placówce:

Nazwa usługi:
Zakres usług:
Lekarz:
Do góry
Pokaż lekarzy w placówce:


Do góry
Jak dojechać:


Klinika Invicta w Warszawie położona jest w samym centrum miasta równolegle do ulicy Marszałkowskiej. Tak wyjątkowa lokalizacja Placówki medycznej pozwala na szybki i łatwy dojazd i kontakt z naszą kliniką. Od strony Galerii Centrum z daleka widoczne jest logo naszej placówki, umieszczone na szybach I piętra. Ponadto usytuowanie Kliniki w centrum miasta pozwala naszym pacjentom i wszystkim chętnym chcącym odwiedzić placówkę na dojazd środkami komunikacji miejskiej oraz samochodem.

 

Komunikajca mmiejska:

Jadąc tramwajem z każdej strony miasta należy wysiąść na przystanku Centrum lub Świętokrzyska. Na miejsce możba dojechać  tramwajem oznaczonym numerem 4,7,8,9,18,22,24,25,18,35; metrem - należy wysiąść na przystanku Centrum; autobusem MZA  107,127,151,171,422,512,520,N 63 przystanek Centrum 04 przy Galerii Centrum.

 

Chcąc dojechać do kliniki komunikacją PKP należy wysiąść na przystanku Warszawa Śródmieście i po wyjściu z podziemii dworca kierować się w kierunku Rotundy, dalej Galerii Centrum i podążając wzdłuż Galerii skręcić w prawą stronę w ulicę Złotą . Następnie idąc lewą stroną ulicy Złotej skręcić w drugą ulicę w lewo (za Pasażem Wiecha). Na końcu ulicy znajduje sie wejście do Kliniki Invicta.

 

Udając sie do Kliniki Invicta samochodem, należy jadąc ulicą Marszałkowską w kierunku Placu Bankowego skręcić w prawą stronę w ul. Sienkiewicza, a następnie ponownie w prawo w ulice Zgoda. Wokół dostępne są miejsca parkingowe oraz duży parking strzeżony przy Filharmonii.

  1. Klinika Invicta  w Warszawie położona jest w samym centrum miasta równolegle do dużej arterii  jaką jest ulica Marszałkowska. Tak wyjątkowa lokalizacja Placówki medycznej pozwala na szybki i łatwy dojazd i kontakt z naszą kliniką. Kierując się do nas od strony Galerii Centrum z daleka widoczne jest logo naszej placówki umieszczone na szybach I piętra, które pozwala na szybką lokalizacje naszego położenia.Ponadto usytuowanie Kliniki w centrum miasta pozwala naszym pacjentom i wszystkim chętnym chcącym odwiedzić naszą placówkę na dojazd wszystkimi środkami komunikacji miejskiej oraz samochodem.
  2. możliwości dojechania komunikacją miejską (tramwaj, autobus, metro) wraz z numerami i informacji na którym przystanku należy wysiąść- Jadąc tramwajem z każdej strony miasta należy wysiąść na przystanku Centrum lub Świętokrzyska, dojazd tramwajem oznaczonym numerem 4,7,8,9,18,22,24,25,18,35  metro - przystanek Centrum i autobus MZA  107,127,151,171,422,512,520,N 63 przystanek Centrum 04 przy Galerii Centrum
  3. możliwości dojechania do kliniki pociągiem - gdzie wysiąść i w którym kierunku się poruszać aby dotrzeć do Kliniki - chcąc dojechać do kliniki komunikacją PKP należy wysiąść na przystanku Warszawa Śródmieście i po wyjściu z podziemii dworca kierować się w kierunku Rotundy, dalej Galerii Centrum i podążając wzdłuż Galerii skręcić w prawą stronę w ulicę Złotą idąc lewą stroną  ulicy Złotej skręcić w  drugą ulicę w lewo ( za Pasażem Wiecha) , na końcu ulicy znajduje sie wejście do Kliniki Invicta
  1. możliwości dojechania do kliniki samochodem - wraz z krótką informacją na temat dostępnych miejsc parkingowych wokół kliniki  - Udając sie do Kliniki Invicta samochodem  należy jadąc ulicą Marszałkowską w kierunku Placu Bankowego , skręcić w prawą stronę w ul. Sienkiewicza a następnie ponownie w prawo w ulice Zgoda. Wokół dostępne są miejsca parkingowe, oraz duży parking strzeżony przy Filcharmonii

Skontaktuj się z INVICTĄ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

INVICTA WARSZAWA
Złota 6, tel. 58 58 58 800
klinika.warszawa@invicta.pl


INVICTA GDAŃSK
Rajska 10, tel. 58 58 58 800
klinika.gdansk@invicta.pl


INVICTA SŁUPSK
Frąckowskiego 15, tel. 58 58 58 800
klinika.slupsk@invicta.pl


INVICTA GDYNIA
Władysława IV 50/3, tel. 58 58 58 800
klinika.gdynia@invicta.pl


INVICTA WROCŁAW
53-235 Wrocław, ul. Grabiszyńska 208
T:
58 58 58 801
klinika.wroclaw@invicta.pl


BIURO ZARZĄDU
Trzy Lipy 3, tel. 58 58 58 810,
Fax 58 746 30 01
invicta@invicta.pl


KONTAKT DLA MEDIÓW
Katarzyna Goch, tel. 784 375 922  
katarzyna.goch@invicta.pl


 

Program In Vitro All Inclusive

W ramach jednej opłaty ryczałtowej otrzymasz pełną procedurę zapłodnienia pozaustrojowego in vitro wraz
z wizytami, badaniami, dodatkowymi procedurami medycznymi oraz,
co najważniejsze, z pakietem
leków do stymulacji. 


więcej...